Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Nők, ti élnétek,...

Lányok, Nők, ti élnétek, illetve lefeküdnétek-e egy olyan emberrel aki nagyon gazdag, de fizikailag taszító?

Figyelt kérdés

Tehát az ember dúsgazdag, luxus körülményekben él, mondjuk benne van Európa 100 leggazdagabb-ak listájában.

Egy pár adat az elképzeléshez: :)


Külsőleg: 170cm/200+kg.

Belsőleg: Nyugodt, és félénk.

Meg mondjuk jószívű.



2013. aug. 24. 17:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
38%
Elképesztő mennyi képmutató nő van. Ha jószívű, emberileg okés, akkor senkit nem érdekel mennyire taszító, anyagi biztonságért cserébe a legtöbb nő szétteszi a lábát. Inkább ez mint a nyomor és a frusztráltságtól agresszív csóró pasi. Én éltem ilyen kapcsolatban, mindent megtettem azért hogy a másikak jó legyen, hogy elhiggye hogy szeretem és kívánom, mindenki boldog volt, emberileg is nagyon kijöttünk, azzal pedig abszolút nem ártottunk senkinek hogy boldogabb volt a kegyes hazugságra épült életünk, mint az átlagemberé.
2013. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%
Mi abban a képmutatás, ha nem akar mindenki kitartott lenni és saját maga is hozzá szeretne tenni a közös dolgokhoz egy olyan emberrel, akitől történetesen nem viszolyog, hanem valóban tetszik is neki külsőleg-belsőleg egyaránt?
2013. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2013. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%

Azt figyeltem meg, hogy a "minden nő k...rva és csak a pénzre hajt" panaszkodó férfiak vagy

1. elég "selejtesek" valamilyen téren (pl. igénytelen megjelenés, elfogadhatatlan viselkedés) és könnyebb a pénzhiányra hivatkozni hogy azért nincs nőjük, mint beismerni, hogy bennük van a hiba

2. vagy cicababákat választanak a "szürke kisegerek" helyett, aztán csodálkoznak, hogy a csajok csak lehúzzák őket.

2013. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
ide csak megkeseredett lúzerek járnak, akik lepontozzák azt, aki nem akar qrva lenni? szánalom
2013. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
5%

21:22, ilyen távoli galaxisokat döngető elvárásokkal nemcsodálom ha ilyen sommás véleménnyel megállapítod hogy "azok mind selejtesek meg lúzerek".

Akinek van esze, alapból nem is bajlódik veletek, mert tudja hogy fölösleges...

2013. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
66%

16: Ehhez képest én vagyok férjnél és nem rinyálok ismeretleneknek, hogy vegye el valaki a szüzességem...

Tudod hány privát levelet kapok, akik úgy írnak, hogy azt sem tudják hány éves vagyok, hány kiló, csak d..gjak velük?


Amúgy még még egy jó pasitól sem hallottam, hogy a nők mind k..rvák lennének, mert az anyagi helyzetüktől függetlenül mindig volt barátnőjük. Csak a szerencsétlen lúzerektől, hogy bezzeg ha lenne pénzük, akkor lenne nő is... Aha, fizetős.

2013. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

23:35, ha megnézed, az összes pénzes fószernek van barátnője, akár 4-5 is egyszerre. Egymással is csalják őket,de egyik se szakítana velük.

Szóval igenis van valóságalapja a dolognak...

2013. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlen, ami itt megy. Ennyire szánalmasnak lenni... Csak sajnálni tudlak titeket. Nekem, ha egy pasi belsőleg jószívű, rendes, okos, tud viselkedni, már egy nagy előny és szívesen fogadom a közeledését. Azért a 100+ kiló nem kellene. Ez lehetne kizáró ok. Egyáltalán nem érdekel, hogy kinek mennyi pénze van. Legyen képes arra, hogy eltartsa saját magát és ne legyen tele hitellel, adóssággal, tudjon bánni a pénzzel, még ha nincs is neki sok és legyen szorgalmas. Mostmár majd oda jutunk, hogy szegény szerencsétlen pasiktól nem szabad semmit sem elvárni, nehogy sérüljön a lelki világuk? Hát uraim, pechetek van, mert nem fogunk engedni az elvárásainkból és nem nekünk lesz a rossz, hanem nektek.
2013. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
20%

"Hihetetlen, ami itt megy. Ennyire szánalmasnak lenni... Csak sajnálni tudlak titeket."


Mi már túlléptünk ezen, elkönyveltük hogy ilyenek vagytok, és nem akartok kilépni a saját árnyékotokból, megváltozni meg ilyenek...

A hiteleket meg pont ti veszitek fel, aztán a pasas meg fizesse helyettetek.


"mert nem fogunk engedni az elvárásainkból és nem nekünk lesz a rossz, hanem nektek."


LOL, ahogy azt Móricka elképzeli :D

Nekünk miért lenne rossz? Hálistennek nem ti vagytok a boldogság kizárólagos forrása, egyébként meg pont nektek ketyeg a Szent Biológiai Óra, ti akartok családot alapítani meg ilyenek. Szóval ez a hozzállás sehova máshova nemvezet, minthogy 40 éves klimaxosként kapuzárás előtt elgondolkodhattok, mi lett volna ha kicsit is emberi elvárásokat támasztasz a pasas felé...

De hát az nevet,aki utoljára nevet, m'dear :)

2013. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!