Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért olyan nagy...

Lányok, miért olyan nagy gond, ha egy fiú inkább aranyosb, bájos, cuki, kisfiús, mint férfias, nagy dagab?

Figyelt kérdés
Arról nem tehet valaki, hogy genetikailag mit örököl. Anyai ágról örököltem a pici termetet. Sok lány cukinak, aranyosnak nevez, de úgy látom a legtöbb lány nem vonzódik egy ilyen fiúhoz, mintha alap lenne, hogy magas vagy nagy súlyú legyen egy fiú. Nem értem miért fontos ez ennyire. Állítólag a lányok kevésbé nézik a külsőt, mégis úgy tűnik, a többség nem bírja elfogadni, hogy egy fiú alacsony meg aranyos pici és nem egy nagy darab benga állat úgymond. Én ezt nem értem miért olyan fontos, főleg a mai világban, nem az őskorban élünk. Attól még nem kéne lenézni valakit, mert nem nagy darab. Jó lenne, ha több lány gondolkozna szabadon,nem a régi elvárások meg ösztönök szerint élve.
2013. aug. 25. 01:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a nagydarabságon lenne a hangsúly. Hanem azon, hogy férfi. A férfi az férfias, ettől vonzó a nők számára. Ha nőies, akkor ez az eset áll fent, mint amit írsz.
2013. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mert a cuki fiúkat a világ legegyszerűbb, legunalmasabb és legkönnyebb dolga elcsábítani. Szemben a macikkal, akiknek lelkük és eszük is van:D
2013. aug. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nem gond. Feküdj le.
2013. aug. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Sir Sarcasm ***** válasza:
Ez van. Az emberek ízlését nem tudod a magad hasznára formálni. Én nagyra nőttem mégsem vagyok egy nagy casanova. Viszont van olyan ismerősöm aki 162 centi magas és imádják a lányok. Legyen önbizalmad, jó dumád és meg is vagy.
2013. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2-es te ritka általánosító, buta egy ember lehetsz. Attól,hogy valaki dagadt még nem lesz egyből okos meg érteékes.Úristen, hogy milyen emberek vannak!-.-
2013. aug. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5 Én meg az ilyen ostoba kis primitiv tyúkokon csodálkozom, mint te vagy:D
2013. aug. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy?:)

Én pont az ilyrn srácokat preferálom, csak én nem tetszem nekik. :'(

2013. aug. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én nem nézek le senkit csak azért ahogy kinéz de ha valaki nem teccik szánalomból nem fogok vele járni :$

Félre ne érts most nem rád gondolok kérdező csak úgy általában :D

2013. aug. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
jogosan állítod ezt,de ismételten nem jó az általánosítás mellesleg egy férfi nem attól lesz férfias (számomra) hogy mennyire van kigyúrva vagy éppen milyen magas .. manapság semmibe veszik a belsőt ...(mind két nemnél)Én is azt hittem legelőször hogy magas deltás férfiakat szeretem aztán rájöttem miután lett egy teljesen alacsony barátom hogy nekem sincsen ideálom(ilyen szemszögből)őt is ugyan úgy tudtam szeretni és más lányok is megnézték az utcán ..esze is volt
2013. aug. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A kérdés nem nekem szól.De jártál már kint az utcán?Nálam alacsonyabb férfiaknak van barátnőjük.Van egy volt osztálytársam,aki 165 centi és mindig volt barátnője.Szóval szerintem neked a legnagyobb gondod az,hogy gondolom sugárzik belőled a kisebbségi komplexus és azért nincs barátnőd.

Én minimum 180 centi magas vagyok és soha nem volt barátnőm,pedig mellé még jól is nézek ki,de lerí rólam,hogy le se szarom az embereket és hidegen hagy szinte mindenki.Szóval a belsőd és a hangulatod többet számít,mint az,hogy mekkora vagy.

Legyél közvetlenebb az emberekkel és vidám,aztán meglátod,hogy te is találsz barátnőt.

2013. aug. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!