Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért olyan nagy...

Lányok, miért olyan nagy gond, ha egy fiú inkább aranyosb, bájos, cuki, kisfiús, mint férfias, nagy dagab?

Figyelt kérdés
Arról nem tehet valaki, hogy genetikailag mit örököl. Anyai ágról örököltem a pici termetet. Sok lány cukinak, aranyosnak nevez, de úgy látom a legtöbb lány nem vonzódik egy ilyen fiúhoz, mintha alap lenne, hogy magas vagy nagy súlyú legyen egy fiú. Nem értem miért fontos ez ennyire. Állítólag a lányok kevésbé nézik a külsőt, mégis úgy tűnik, a többség nem bírja elfogadni, hogy egy fiú alacsony meg aranyos pici és nem egy nagy darab benga állat úgymond. Én ezt nem értem miért olyan fontos, főleg a mai világban, nem az őskorban élünk. Attól még nem kéne lenézni valakit, mert nem nagy darab. Jó lenne, ha több lány gondolkozna szabadon,nem a régi elvárások meg ösztönök szerint élve.
2013. aug. 25. 01:33
1 2 3
 21/21 Csilla654 válasza:

Szerintem nagyon cuki ha valaki nem olyan nagydarab :)

Legyen több önbizalmad :D

2013. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!