Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért olyan nagy...

Lányok, miért olyan nagy gond, ha egy fiú inkább aranyosb, bájos, cuki, kisfiús, mint férfias, nagy dagab?

Figyelt kérdés
Arról nem tehet valaki, hogy genetikailag mit örököl. Anyai ágról örököltem a pici termetet. Sok lány cukinak, aranyosnak nevez, de úgy látom a legtöbb lány nem vonzódik egy ilyen fiúhoz, mintha alap lenne, hogy magas vagy nagy súlyú legyen egy fiú. Nem értem miért fontos ez ennyire. Állítólag a lányok kevésbé nézik a külsőt, mégis úgy tűnik, a többség nem bírja elfogadni, hogy egy fiú alacsony meg aranyos pici és nem egy nagy darab benga állat úgymond. Én ezt nem értem miért olyan fontos, főleg a mai világban, nem az őskorban élünk. Attól még nem kéne lenézni valakit, mert nem nagy darab. Jó lenne, ha több lány gondolkozna szabadon,nem a régi elvárások meg ösztönök szerint élve.
2013. aug. 25. 01:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ööö gond? valahogy a másik oldal meg folyton arra panaszkodik, hogy a csajok kis b*zikkal járkálnak mostanában, akik olyanok akiket leírsz, csak nyilván más szót használ a konkurencia :)

úgy látom valahol igazuk van, mert tényleg ilyenekkel járnak a legjobb fiatal csajok

olyat viszont láttam, hogy a fiú csak aranyosnak gondolta magát, amúgy hiába volt cuki, mert rém szörnyű volt a természete és ezért nem is lett bnője.

2013. aug. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Állítólag a lányok kevésbé nézik a külsőt, mégis úgy tűnik, a többség nem bírja elfogadni, hogy egy fiú alacsony meg aranyos pici és nem egy nagy darab benga állat úgymond."


na jó, amit írtam az is abból fakad inkább, h. a külsőt nézik, mert a vékony, cuki és helyes fiúkkal jönnek össze akik általában követik a divatot

2013. aug. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én múltkor learanyosoztam egy fiút, ami nem esett túl jól neki. :D Pedig ő akkor is az, és ennek ellenére kell nekem, és ha majd hajlandó lesz lépést tenni felém, férfiasnak is fogom nevezni.. :D

De mi számít alacsonynak? Én mindig magas 180 cm-s fiúkat nézegettem, most ez a srác 174, azt hiszem.

Van magas oszt.társam, akit leszarnak a lányok, vam törpe ismerősöm, akit imádnak.

2013. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Miért lenne gond? Momentán a srác aki bejön,akkora mint én (170 cm),vékony (63 kg körül) de izmos,szálkás mert sportol,szakálla van és attól hogy aranyos a pofija még férfias is és elolvadok tőle :D


19/L

2013. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell ezeket különválogatni, mert esetleg ott van a gond, hogy az aranyos fiú férfias is akar lenni és a kettőt különbontogatja. Mert azt hiszi, hogy a férfias az a nagy, erős, markáns, komoly, komor, aranyos meg csak a nő lehet.


Ha tudnák, hogy a nők a lelkük mélyén néha azt a nagy, komoly férfit is tök cukinak, meg kisfiúsnak látják! :PP

2013. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

viszont az őskori genetikánkkal élünk a jelenkorban... és ez nem vicc


gyúrd ki magad, tömegnövelj

2013. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16:Ezt Eva Braun is tudta vajon,amikor összejött Hitlerrel?Imádom,amikor jönnek ezekkel az elméletekkel,hogy csak a külső számít és semmit nem ér az ember személyisége,mert úgyis mindig a magas nagy darab kell mindenkinek.Aki így gondolkodik,vagy azért koptat le valakit,mert nem elég magas,vagy alacsony az soha nem volt szerelmes és valószínűleg elég primitív is.
2013. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#16:Ja és azt ne mondd már,hogy nincs igazam,mert elég ha kimész az utcára és megnézed az idősebb párokat.Nem sok olyat fogsz találni,akinek magas a párja.Rengeteg nőnek olyan férfi a párja,aki legfeljebb fél fejjel magasabb nála.Szóval ennyit az őskori ösztönökről.Azért vagyunk emberek,hogy mi uraljuk az ösztöneinket és ne azok uraljanak minket,csak sajnos ezt manapság sokan elfelejtik,de aki nem így tesz azt én nem is nevezem embernek,mert nem méltó rá,hogy annak hívják.
2013. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"viszont az őskori genetikánkkal élünk a jelenkorban... és ez nem vicc


gyúrd ki magad, tömegnövelj"


Ja, talán ha az izomagyúak nem panaszkodnának arra folyton, hogy a nők kis b**zikkal jönnek össze manapság + nem akarnák megfélemlíteni, elnyomni ezeket, minden másképp festene.

2013. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!