Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az előny vagy...

Szerintetek az előny vagy hátrány ha egy lány 10/10-es és nem egy r*banc és ő kezdeményezni sem kezdeményez. Nehezebben mernek oda menni hozzá a fiúk, mint egy átlag lányhoz?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 12:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
01:56 hát ez elég gáz amit belinkeltél,de kit érdekel?! Mit csináljak vele? Igen van ilyen is...tudjuk... De még mindig nem értem h jövök én a képbe?! Mindegy... a helyből mínuszodtól meg nagyon be.zartam!
2013. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

52%os pár szemét csaj alapján megítéli a világ összes nőjét. létezik ennél nagyobb felszínesség? nem igazán! :)) de ez az ő baja.


10/10-es elég magas jelző.nem biztos hogy mindenkinek 10/10es az :D, de tény, hogy a nagyon szép lányoknál nehezebben mernek kezdeményezni (én nem is mernék), főleg mert elég savanyú vagy jéghercegnő arcot vág sokuk, de az simán lehet azért is mert önbizalomhiányosak. Sosem lehet tudni mi van a háttérben. De ha egy ilyen lány akar ismerkedni, akkor neki kell nyitottnak lenni és olykor-olykor neki kezdeményezni.

2013. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
És hogyen kell vagy lehet egy ilyen lánynak kezdeményezni, úgyhogy ne tűnjön nyomulásnak?
2013. aug. 27. 11:38
 24/28 anonim ***** válasza:
én pont a fordítottja vagyok jelenleg, egy 10/10-es srác udvarol nekem elég intenzíven, én átlagosnak mondanám magam, de eszembe se jutna vele összejönni. Ugyanez, hogy mindenkinek csorogna utána a nyála, meg állandóan résen lenni, nem-e akarja valaki lecsapni a kezedről.. nem mernék építeni rá kapcsolatot, inkább csak szexre kellene.. szerintem a férfiak is ugyanígy vannak.. Feleségnek, párnak egy közepesen szép csaj elég.. ha meg villogni kell (estélyen, rendezvényen) lehet, egy nagyon szép nőt választani.. igazából az öltözködésen múlik minden. Ha 10/10-es vagy tudsz úgy öltözni, hogy elérhetőnek tűnj..
2013. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
37%

9:56, ez csak KÉT kérdés volt a több ezerből,szépségem. Ezer bocs (és tíz anyamedve) hogy nem fogom előkeresgélni mind a többezret, de ha csak feleennyi ilyen kérdés is lenne, az is riasztóan magas arány lenne a lányok között.

Ja perszepersze tudom,a jelenlévő lány valahogy mindig kivétel :$$$ aha aha, ismerem...

A mínuszt újból kaptad.


10:16, pár szemét csaj? Kérlekszépen, az arányokat nézd. A 98% az rohadtul nem "pár szemét csaj".Majd 10-20 év múlva meglátjuk, kinek a baja ;)))



Remélem azért a kérdezőnek segíteni tudtam...

2013. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Azért az is vicc, hogy azok az átlagos férfiak, akiket visszautasítanak az átlagos, vagy kicsit szebb lányok, azt gondolják, hogy mindez csak azért lehet, mert azoknak a csajoknak is macsó kell.

Nem, sok mindenkinek nem kell macsó. Azt kellene felfogni, hogy különbözőek az ízlések, és két átlagos ember nem törvényszerűen kell, hogy tetsszen egymásnak, csak azért, mert egy kategóriába tartoznak... Valami kell, hogy megfogjon a másikban kívül-belül, és ha ez nincs meg, akkor nincs meg.


A kérdésre válaszolva: ez biztosan így van. Kicsit sajnálom is azokat a lányokat, akik feltűnően szépnek születtek, és emellett normálisak is, mert nekik valóban nehéz magukhoz illő párt találniuk.

2014. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Azért az is vicc, hogy azok az átlagos férfiak, akiket visszautasítanak az átlagos, vagy kicsit szebb lányok, azt gondolják, hogy mindez csak azért lehet, mert azoknak a csajoknak is macsó kell."


Nem feltétlen macsó. De egy gazdag pasassal speciel bármelyik lelép. Ezek tények, nem kell rúgkapálni ellenük.

A pénz az mindig jól jövő dzsoli dzsóker.


Ami a 10/10-es lányokat illeti, az jó ha nem ribänc, az viszont nem jó hogy nem kezdeményez. Ha jól tudom, egyenjogúság van (lett), úgyhogy egész bátran ő is hívhat randira. Másként nem lesz semmi. Sem most, sem máskor.

2015. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az előny ha 10/10-es, az viszont nem, ha nem kezdeményez.

Egyenjogúság van, vagy mi a tök, nem fog leesni a karikagyűrű a nők ujjairól, ha ők is kezdeményeznek. Ne csak akkor kelljen az egyenlőség-szabadság-testvériség, ha a jogokról van szó.

Egyébként tényleg nincs értelme az ilyen lányokhoz odamenni, olyan magasan hordják az orrukat, hogy az átlag földi halandó pasast észre se veszik. Arra meg minek adjak alkalmat, hogy bunkón flegmán lekoptassanak? Mert általában ez a vége.

2018. aug. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!