Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az előny vagy...

Szerintetek az előny vagy hátrány ha egy lány 10/10-es és nem egy r*banc és ő kezdeményezni sem kezdeményez. Nehezebben mernek oda menni hozzá a fiúk, mint egy átlag lányhoz?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 12:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Oda se megyek, mert minek. Az ilyenek úgyis felszínesek és beképzeltek, ha szóba állnék velük csak mégjobban megnőne a fejük. Inkább odébbmegyek ilyenkor.


13:06, csodálkozol? A te fajtád mindenkit elhajt a rákba, akinek nem lógnak a nemzetibankok a zsebéből. Ráadásul igen cifra, tahó módon. Hát bajlódjon veletek akinek páros számú édesanyja van, az... :@@@

2013. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nincs igazad...nyílván vannak ilyenek is, de én nem vagyok ez a fajta...nem vagyok se felszínes se beképzelt..és, hogy a pénzes emberek érdekelne..pff ez szerintem nevetséges, ha valaki erre megy..

És most jön az, de ha 10/10-es nek gondolod magad akkor beképzelt vagy, de ezt nem én gondolom magamról, hanem mások szopkták mondani..én nem vagyok megelégedve magammal sajnos :/

2013. aug. 26. 15:24
 13/28 anonim ***** válasza:

nagy vakmerőség és vagy mentális teherbírás kell ahhoz, hogy valakinek nagyon szép barátnője legyen! folyton izgulhatsz, hogy mikor csábítja el egy nálad jóképűbb, gazdagabb, magasabb, életrevalóbb, vagy csak szimplán egy többet ígérő férfi aki hazudik. mert egy nőnél sosem lehet tudni, hogy mikor hagy ott. ha hülye barátnői vannak akkor bármikor telebeszélhetik a fejét hülyeséggel, hogy hagyd ott találsz magadnak jobbat!

eleve hatalmas kockázat, hogy a férfiak folyton ígérgetnek (persze hazudnak, de akkor ez még nem derül ki) a nagyon szép nőknek fűt-fát, csakhogy a jelenlegi párjukat otthagyják. az udvarlás olyan mint a politika az nyer aki gátlástalanabbul és többet hazudik. na mármost ezt a nők többsége nem látja be, és nem látja át, mert a logikai képességük nagyon gyenge. csak azt látják és hallják, hogy folyamatosan jobbnál-jobb ajánlatokat kapnak, megbízható, kedves férfiaktól. ami persze csak látszat. így ha egy kisebb probléma, nézeteltérés adódik ami egy kapcsolatban természetes, akkor rögtön mérlegelnek és megfordul a fejükben, hogy a másik férfi aki múltkor annyit bókolt az biztos sokkal rendesebb.

egy csinos nőt megtartani hatalmas munka! gondoljunk csak bele, hogy a csinos kislányokat már gyerekkorukban halálra dicsérik és jönnek a beszólások, hogy te olyan szép vagy biztos nagyon gazdag férjed lesz majd...

kevesen bírják el azt a lelki terhet amit egy szép nő "társasága" nyújt mert folyton résen kell lenni és jobbnak kell lenned mint a többi férfinek.

ez körülbelül olyan szerep mint az oroszlán falkában a vezéré. a kihívókat folyamatosan le kell győzni, de hosszú távon úgysincs esélye...

meg lehet nézni, hogy a csinos magyar modellek is milyen férfiakkal vannak együtt: focisták, sittes bűnözők, adócsalók stb... egyiknek sincs hétköznapi férje

2013. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nem érdekes, hogy hányas vagy, lehet valakinek csak 10/5 ös lennél valakinek meg 10/10 ez nem érdekes most.


Arról van szó hogy van egy csinos lány aki semennyire nem kezdeményez, semmit nem mutat, visszahúzódó, zárkózottnak látni, "ide ne gyere" felírattal a homlokán, szóval ez a gond.

2013. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

15:26-nak van igaza. Kérdező, én elhiszem neked ha azt mondod, nem vagy beképzelt meg anyagias meg hasonlók, csak azt tudnám, hogy odakünt a világban mégis hol, merre vagytok. Mert eddig csak azt látom hogy a pénzes pasasoknak van ötcsillagos macájuk...

Nem azért írtam hogy megbántsalak, hanem mert ezt tapasztalom...

2013. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
"kezdeményezni sem kezdeményez" ez a probléma, én nő vagyok de férfiként nem mennék oda egy 10/10-es lányhoz, aki semennyire sem kezdeményez, mert ő jól néz ki, nem ribnc és udvarolják körül.
2013. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Jó, de ezen én hogyan tudnék változtani, hogy merjenek közelítni felém a férfiak,(nem pénzesekre gondolok) úgyhogy ne nekem kelljen nyomulni..
2013. aug. 26. 17:21
 18/28 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nem igazán van mód :/ legalábbis nekem nincs ötletem. Sajnos a legtöbb fiatal férfi önbizalom hiányos, és még ha nem is az, akkor is úgy fogja érezni hogy átlagos és nem mer majd nyitni nálad.

Az egyetlen sansz hogy ha látsz valakit aki szimpi akkor nagyon szépen nézz és mosolyogj rá, küldj el minden létező jelet amivel érezteted hogy zöld a lámpa, és utána reménykedj hogy veszi a lapot és van annyi töke hogy bepróbálkozzon.

2013. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
11-es te miről beszélsz? Én fajtám?! Gratulálok az IQ szintedhez ha te már be soroltál engem valahova 5 mondat alapján... nemzeti bank a zsebbe na ja...
2013. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, kezdetnek talán esélyt kellene adnod pár "átlag" pasasnak, és jobban megismerned. Attól, hogy nem Justin Bieber meg alfahím, még igenis lehet szeretni, sőt, továbbmegyek, talán még tisztelni is, és viszonozná amit tőled kap. Ha a közeledben nincs ilyen, akkor talán ismerkedj messzebbről.


19:54, aha, értem. Nos akkor...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__46633..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Erről pedig ennyit. A mínuszt helyből ki is osztottam neked.

2013. aug. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!