Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti ismertek olyan szépnek...

Ti ismertek olyan szépnek tartott lányt, akinek fura ízlése van és sokszor nyomi, csúnya fiúkra bukik vagy éppen nagy darab rondaságokra? Akiknek bejönnek külsőre az ilyen mások által rondának tartott fiúk?

Figyelt kérdés
Lehetőleg személyes tapasztalatokat írjatok! Erre lennék kiváncsi nem ilyen igen nem meg biztos stb. jellegű sablon szövegekre. Személyes megtörtént vagy ismert történeteket írjatok, ha van. Szóval engem most az érdekelne, hogy külsrő egy ronda fiú fog meg egy szépnek tartott lányt, mondjuk nem is ismerei a fiút csak látta buszon stb. főleg ilyenekre gondolok de olyan is jöhet, hogy kedves volt vele a srác vagy egyéb és ezért tetszett meg neki.

2013. aug. 26. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha levasalod a hajadat minden csaj a tiéd lesz.
2013. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a csaj rocker, és mindenei voltak a fiúk. És tényleg gyönyörű lány, de ilyen vézna, hosszú hajú, ronda arcú, pattanásos srácokkal volt képes összejönni.
2013. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*mindenei a rocker fiúk
2013. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
77%
Igen, én ilyen vagyok. Sokan mondták hogy furcsa az ízlésem, de mostanra már magasról teszek az emberek véleményére :)
2013. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia :) Nekem mindig is a mas es a fura pasik jottek be, akik valamiert nem kellettek masnak. engem legonkabb azert vonzodtak mert tudtam hogy ok masok, nem az a divatmjom fele. aki csondes volt, nem sok beszelt, abban szamomra egy "kihivas volt vagy hogy mondjam:) szerettem azt a falat atlepni amit kormaga kore epitett:)
2013. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!