Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem, hazafias gondolko...

Van esélyem, hazafias gondolkodású 14-17 év körüli tini lányt találnom magamnak szerintetek?

Figyelt kérdés
Főleg olyat akarok, aki nem akar párosodni sötétbőrű fajokkal és a magyar népért küzd vagy szeretne küzdeni bőséges gyermekáldással a jövőben. Legalább 4-5 gyerek kéne.

2013. aug. 29. 00:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
lol a 7esre hogy rábuktak XD
2013. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

#10 igen ez a normális érett gondolkozás.. szaporodjuk túl a kisebbséget :))

csak nekem tűnik picit olyan hogy is mondjam cgósnak ez a hozzáállás?

én jobban szeretnék majd annyi gyereket vállalni, akiknek normális életet tudok biztosítani.. bocsánat, ha ezzel "gyengítem" a társadalmat

2013. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
A "magyar népért küzd". Amúgy itt az a bibi, hogy a magyar nép a legkeveredettebb nép az összes közül. Olyan, hogy ősi magyar már nem is létezik, ezért rasszista nagyon a kérdésed. AMúgy a gondolkodásod jó, küzdeni kell azért, hogy egyre több gyerek szülessen Magyarországon.
2013. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
#13 Picit javítanék a válaszodon, sokkal több "Magyar" gyerek szülessen, Mo-on..
2013. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

azért megsúgom, hogy jelenleg mi, fehér bőrűek vagyunk kisebbségben. lehet, hogy te úgy gondolod, hogy ők a kisebbség de 4 milliárd ember ázsiaiban nem így gondolja :D

szegény lánynak jó sok gyereket kell csinálnod ha be akarod hozni a lemaradást!

2013. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ez egy komoly és nemes cél, szomorú, hogy sokan csak nevetni meg poénkodni tudnak, hát ezért fogy a fehér, meg főleg a magyar...
2013. aug. 29. 00:46
 17/29 anonim ***** válasza:
van vagy 10 millió magyar állampolgár amiből vagy 3 millió cigány... ráadásul aki magyar-magyar, annak is nagy valószínűséggel rác, sváb és ki tudja milyen felmenői lehetnek... szerintem ez a terv a Tatárjárás után már elbukott... de ahogy érzed, sok sikert!
2013. aug. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17-es nekem nincs bajom más fehér nemzetekkel, sőt inkább össze kéne fognunk velük a fajunk védelme miatt.
2013. aug. 29. 01:11
 19/29 anonim ***** válasza:

igazad van kb 500 év és kihalunk... aztán a cigányok is kihalnak, mert nem dolgoznak és éhen halnak xd

Ha a Jobbik egyszer megkapná a 2/3-ados többséget lehet olyan csapást mérne mint még eddig senki!

2013. aug. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
vanes elyed en ismerek is egyet :)
2013. aug. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!