Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem, hazafias gondolko...

Van esélyem, hazafias gondolkodású 14-17 év körüli tini lányt találnom magamnak szerintetek?

Figyelt kérdés
Főleg olyat akarok, aki nem akar párosodni sötétbőrű fajokkal és a magyar népért küzd vagy szeretne küzdeni bőséges gyermekáldással a jövőben. Legalább 4-5 gyerek kéne.

2013. aug. 29. 00:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Aki hazaszeretô az már egybôl jobbikos?...
2013. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A hazaszeretetet a legtöbb ember félreértelmezni. Lehet okosan is szeretni a hazát, rasszizmus és anyázás, más nemzetek, bőrszínek ellen való tiltakozás nélkül is. Az igazi nagy magyarok még nem voltak ilyen elvetemültek, mint akik manapság élnek. És a kérdésre válaszolva, hát elég rasszista kérdés, sőt nagyon, a gondolkodásmód helyes, de elég abból a gyerekből 3 is. Ha logikusan belegondolsz, ahhoz, hogy fellendüljön hazánkban a népesség 3 gyerek szükséges, mivel ha 2 szülő meghal, akkor marad 1 plusz gyerek, aki már növelte a népességet. Szóval túlzásokba sem kell esni.
2013. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
A válaszokat nézegetem, és van néhány, amely azt írja, hogy ezzel az a bibi, hogy nincs tiszta magyar. Ez így igaz, de akkor már nem is magyar, és nem is küzdhet Magyarországért? Tudom nem jön ide, de mennyi jász, kun, szláv, és még sok más ember volt magyar, anélkül, hogy magyar vér folyt az ereiben?
2013. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Esélyed van, de nem túl sok... Onnan következtetek, hogy én sem találkozok hozzám hasonlóakkal.. és én azért szerintem elég hazafias vagyok..példának okáért: Kárpátia :P
2013. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
En lehet hogy zsidokent jobban szeretem a hazamat mint te kerdezo!
2013. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Kárpátia koncerten
2013. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hasonló gondolkodáson vagyok én is, ahogy a kérdező, csak nem tinilányt akarok hanem normális felnőtt férfit,később nagy családdal...

19/L

2013. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Mi az hogy rasszista, mert nem azt a világnézetet osztja mint ti ? Max elege van abból hogy ez a túlzott " Minden nép és ember egyenlő " Kezd át menni egy " nyaljuk ki mindenki seggét aki nem fehér " játékba... mert jelenleg itt ez megy, aki meg nem látja annak ideje lenne kinyitni a szemét. Nincs gondom senkivel bizonyos szintig. Nincs gondom sem a melegekkel sem a négerekkel, sem az ázsiaiakkal se semmilyen nép csoporttal, addig amíg nem kezdi el a világ sztárolni valamelyik csoportot csak azért mert ők más milyenek. A mai világban pedig ez a sztárolás jelenleg a négerekre és a melegekre a legnagyobb... Pozitív meg különböztetést kapsz ha meleg vagy vagy ha néger, legalábbis nagy % -ban, mert veled kivételezni kell. A többiek le vannak szarva. Mondok egy példát le adnak egy filmet amiben elsütnek egy viccet az ázsiaiakról . hogy ferde szeműek.. De meg sem mernék próbálni ebben a filmben le " nigg erezni " egy négert... Ha értitek a hasonlatot, pedig ugyan olyan gúny szó mindkettő... A cigányokra térve meg, aki nem látja mi megy ebben az országban a cigányokkal az rohadt sötét. Úgy el vannak szinte direkt butítva hogy hihetetlen, emelet ennél egoistább, erőszakosabb , nagyzó , menőző , és konfliktus kereső népcsoportot még nem látott hátán a föld. Itt most a nagy többségről beszélek NEM MINDRŐL! De ki lehet jelenteni hogy 1000 / 900 ilyen. Ebből pedig akinek nincs elege az hlye.
2013. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 viktor123456 ***** válasza:
Mekkora baromság.
2013. szept. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!