Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy míg egy...

Miért van az, hogy míg egy 13-15 év körüli csaj magától is keres, addi egy 18-20 év körüli nem hajlandó keresni, ha én nem keresem?

Figyelt kérdés
De mindig ez van, mintha ők jobban elvárnák, hgoy teperjek értük, míg a fiatalabb lányok meg annyira vágynak rám, hogy maguktól keresnek.
2013. aug. 30. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert a fiatalabbak, tinik még jobban az érzelmeik által cselekszenek, míg az érettebb nők, mármint agyban érettebb, kevésbé hallgathatnak az érzelmeikre, vagyis úgy akarom mondani hogy már a kialakult erkölcsi normák, szokások szerint cselekszenek .

Minden kor más. Mindenki másképp cselekszik. Én például mindig elvártam hogy a férfi közeledjen. Ő tegye meg az első lépéseket még 15-16 éves koromban is. Ki milyen. Másabbak már a szokások is .

2013. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a kiskamasz lányok még úgy viszonyulnak egy pasihoz, mint amikor egy énekesért vagy filmsztárért rajonganak. Mennek utána, mint a kiskutyák farkcsóválva. Később megtanulják, hogy ha így tesznek, akkor a legnagyobb eséllyel lerázzák, kinevetik, kihasználják vagy satöbbi őket. A 18-20 év körüli egyrészt már nem fog nyomulni, másrészt elvárja, hogy a pasi mutasson érdeklődést felé, tehát keresse meg.
2013. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Több tapasztalata van egy 18-20 évesnek. Többször átverték,több pofont kapott az élettől,mint egy 13-15 éves. 14 évesen lazán megszöktem egy srác miatt és 3 órát utaztam vonattal,hogy láthassam,most már nincs kedvem ilyen szinten udvarolni. Eléggé megalázó pattogni egy fiú körül szerintem.. Persze,nem azt mondom,hogy most játszom az elérhetetlent,de azért maradjak már nő,nem az én feladatom a másikat keresni meg könyörögni.Ráadásul a srácok se nagyon bírják azt a nyomulósdit. (Legalábbis azok,akik az én eseteim.:D)

17L

2013. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!