Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 év körüli / feletti lányok...

20 év körüli / feletti lányok véleményére lennék kíváncsi! Ha épp ismerkedni van kedvetek, akkor csak azokból a pasikból válogattok akik kezdeményeznek nálatok?

Figyelt kérdés
Vagy ha például van egy-két srác aki szimpatikus számotokra, de nem kezdeményez, akkor azért próbáljátok valahogy tudtára adni, hogyha mégis megtenné, akkor jók lennének az esélyei? Nem arra gondolok, hogy ti próbáljátok meg felszedni, csakhogy tesztek-e valamilyen jelzést amire érdemes figyelni? Ha igen, akkor hogyan?
2013. aug. 31. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában igen, azok közül, akik kezdeményeznek. Szinte sosem voltam olyan helyzetben, hogy nekem csak úgy tetszene egy srác. De ha így lenne, megpróbálnék kezdeményezni finoman.
2013. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2013. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van még pár kérdésem, és a további válaszoknak is nagyon örülnék!


Mennyi idő után dől el, hogy a srác fel tudja-e kelteni saját maga iránt az érdeklődést bennetek?


Van-e olyan, hogy a kezdeményező srác mondjuk megüti a szintet nálatok, és mégis leintitek? Az első negatív visszajelzés tényleg azt jelenti, hogy a szitu bukó, vagy azért ilyenkor egyes srácok esetében nem bánjátok ha az illető fut még egy-két kört?

2013. aug. 31. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ha épp ismerkedni van kedvetek, akkor csak azokból a pasikból válogattok akik kezdeményeznek nálatok?"


-Nem. Volt már nem is egyszer olyan, hogy egy fiú/férfi annyira szimpatikus volt, hogy én kezdeményeztem. Viszont nálam nem szoktak túl gyakran kezdeményezni, de annyit mondhatok, hogy ha valaki normális módon közeledik felém, nem vagyok bunkó vele, még ha nem is lesz a dologból semmi.



"tesztek-e valamilyen jelzést amire érdemes figyelni? Ha igen, akkor hogyan?"


-Szintén nem, mert nem hiszek ezekben a "küldök jeleket" dologban (értem ezalatt a rámosolygok, átdobom a hajam a vállam fölött, szemezek vele stb...). Én úgy vagyok ezzel, hogy ha valaki meg akar ismerni valakit, akkor lépjen és ne a jelekre várjon.



"Mennyi idő után dől el, hogy a srác fel tudja-e kelteni saját maga iránt az érdeklődést bennetek?"


Amikor a kérdés elejét olvastam még azt hittem értem mire gondolsz, de így a vége felé már bizonytalan vagyok :S :D

Na, de nem baj, íme a saját értelmezésem: "Mennyi idő után dől el, hogy a srác fel tudta e kelteni bennetek az érdeklődést?" - Szinte rögtön az elején. Nem azt mondom, hogy első látásra, de azért pár mondat után meg lehet állapítani, hogy szeretnék e vele legközelebb beszélgetni/találkozni.



"Van-e olyan, hogy a kezdeményező srác mondjuk megüti a szintet nálatok, és mégis leintitek?"


- Igen van, ha például a mondandója közben ok nélkül halmozza a csúnya szavakat. vagy ha bunkó módon közeledne.



"Az első negatív visszajelzés tényleg azt jelenti, hogy a szitu bukó, vagy azért ilyenkor egyes srácok esetében nem bánjátok ha az illető fut még egy-két kört?"

-Ezt kifejtenéd, hogy pontosan, hogy érted?

2013. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Külön köszönöm a részletes válaszod!


Annál a kérdésnél amelyiknél elbizonytalanodtál jól értelmezted azt, hogy mire voltam kíváncsi, viszont a válasz nem egészen az amire számítottam.

Ha mondjuk jól kezd a srác, és később sem ront el úgy igazán semmit, csak bizonyos idő után nem tudja fenntartani a kezdeti jó légkört, az mennyire nullázza le az esélyeit? Mennyi ideig kell hozni a jó formát ahhoz, hogy egy rosszabb periódus megbocsájtható legyen az ismerkedés során kb. ?


Az utolsó kérdés nem arra vonatkozik, hogy pédául bejön nektek a srác,

de van valami szélsőségbe hajló negatív vonása (pl. trágár beszéd) ami miatt mégsem vagytok biztosak vele kapcsolatban.


Hanem inkább arra, lennék kíváncsi,

hogy van-e olyan, hogy magatokban már egyértelműen eldőlt, hogy a srác tetszik nektek, de mégis próbáltok úgy tenni mintha nem így lenne?

Konkrétabban: Többször láttam már olyat, hogy a srác kezdeményez az illető lánynál,

akinek a jelzéseiből egyértelműen arra következtetnék, hogy a srácnak nincs keresnivalója nála. Viszont idővel kötélnek áll a hölgy.

Ilyenkor mi megy végbe nálatok :) ? Egyszerűen győz az ösztön és hajlandóak vagytok lentebb adni az elvárást?

Vagy ilyen esetben már az első pillanattól kezdve bejön nektek az illető, csak mondjuk ezt illik nem kimutatnotok?

2013. aug. 31. 21:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezekre a kérdésekre nem igazán van általánosságban válasz. Nagy mértékben meghatározó a hely/idő/ személy kérdése. Viszont szeretnék minél többet megtudni, arról hogy a csajoknál ez a dolog hogyan csapódik le.
2013. aug. 31. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:

"Külön köszönöm a részletes válaszod!"

-Igazán nincs mit :) Ha már válaszolok egy kérdésre, akkor igyekszem alapos lenni.


"Ha mondjuk jól kezd a srác, és később sem ront el úgy igazán semmit, csak bizonyos idő után nem tudja fenntartani a kezdeti jó légkört, az mennyire nullázza le az esélyeit? Mennyi ideig kell hozni a jó formát ahhoz, hogy egy rosszabb periódus megbocsájtható legyen az ismerkedés során kb. ?"


- Ezt a kezdeti jó légkört, meg a rosszabb periódust, hogy érted? Írnál valami példát? Csak mert például, ha van egy srác és az elején minden jó és a későbbiekben is és találkozgatok vele, akkor valószínűleg már megkedveltem és... Na jó egy konkrét szituációnak tényleg örülnék :D Bocsi, hogy ilyen értetlen vagyok.



"van-e olyan, hogy magatokban már egyértelműen eldőlt, hogy a srác tetszik nektek, de mégis próbáltok úgy tenni mintha nem így lenne?

Konkrétabban: Többször láttam már olyat, hogy a srác kezdeményez az illető lánynál,

akinek a jelzéseiből egyértelműen arra következtetnék, hogy a srácnak nincs keresnivalója nála. Viszont idővel kötélnek áll a hölgy.

Ilyenkor mi megy végbe nálatok :) ? Egyszerűen győz az ösztön és hajlandóak vagytok lentebb adni az elvárást?

Vagy ilyen esetben már az első pillanattól kezdve bejön nektek az illető, csak mondjuk ezt illik nem kimutatnotok?"


- Erről most a macska-egér játék jutott eszembe. Egyébként nem tudom. Ha valaki tetszene nekem és egyértelműen kezdeményezne én randizgatnék vele és nem "játszanám" az agyam, mert mi van ha megunja. Az tény, hogy szeretem, ha valaki udvarol, de szerintem az nem tesz jót egy ilyen periódusnak, ha állandóan elutasítom.

Viszont azt el tudom képzelni, hogy mondjuk jó pár csalódás után úgymond kicsit "rideg" és elutasító vagyok azzal aki amúgy tetszik, csak a bizonytalanság és félelem miatt nem tudnám, hogy mit tegyek. Viszont ez a viselkedés ugyebár függ attól, hogy épp milyen lelki állapotban vagyok, hogy van e kedvem ismerkedni stb... Remélem érthetően fogalmaztam, ha meg nem akkor nyugodtan kérdezz vissza, szívesen válaszolok.


Egyébként miért akarsz erről ennyit tudni? Ja és még valami, vedd figyelembe, hogy habár részletes választ adtam, minden nő más. Van aki egyet értene velem, van aki nem.

2013. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Könnyen meglehet, hogy nem te vagy értetlen, hanem én fogalmazok bonyolultan.

A kérdéseim mind az első találkozásra és az első beszélgetésre vonatkoznak. Visszaolvasva ez tényleg nem derül ki egyértelműen a kérdésemből.

Itt egy példa a rosszabb periódusos szituációra:

Hősünk odalép a lányhoz az ismerkedés feltett szándékával és jól kezdi a beszélgetést, képes rá, hogy szimpátiát váltson ki és fenntartsa a lány érdeklődését. Viszont egy idő után érezhetővé válik, hogy nem tud érdekes témát feldobni, nem ülnek a poénok és picit megreked a beszélgetés, de azért nem követ el semmi rosszat sem. Mennyi ideig kell lenyűgözni ahhoz a lányt, hogy egy ilyesféleképpen megrekedt beszélgetés ne okozza az ismerkedés végét?


Azért kérdezősködöm, mert engem nagyon meglepett az az infó, hogy a nők kifejezetten igénylik és szeretik, ha idegenek szólítják meg őket és próbálnak ismerkedni. Valahogy úgy képzeltem el, hogy ez nektek nyűg. Ebből biztos könnyen lemérhető, hogy mennyit tudok a női lélek rejtelmeiről :) .


Egy bizonyos eset pedig nagyon elgondolkodtatott, de azt legfeljebb privátban írom le. Picit hosszúnak ígérkezik.

2013. szept. 1. 21:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Még mindig ugyanaz vagyok, aki a hosszú válaszokat adta.


"Itt egy példa a rosszabb periódusos szituációra:

Hősünk odalép a lányhoz az ismerkedés feltett szándékával és jól kezdi a beszélgetést, képes rá, hogy szimpátiát váltson ki és fenntartsa a lány érdeklődését. Viszont egy idő után érezhetővé válik, hogy nem tud érdekes témát feldobni, nem ülnek a poénok és picit megreked a beszélgetés, de azért nem követ el semmi rosszat sem. Mennyi ideig kell lenyűgözni ahhoz a lányt, hogy egy ilyesféleképpen megrekedt beszélgetés ne okozza az ismerkedés végét?"


- Nem tudom más, hogy van ezzel de nálam ez azt hiszem nem jelentene problémát. Egy kicsit talán megijednék, hogy "áá lehet unalmasnak tart és nem tud velem miről beszélni", de én az a fajta vagyok aki ilyenekre is nyíltan rákérdez. Tehát csak őszintén megkérdezném, hogy nem kedvel vagy miért fagyott le kicsit a beszélgetés? Igazából az a fontos, hogy bármiről tudjunk beszélni és ne egy olyan ember legyen aki húzza a száját ha kicsit "unalmasabb", illetve kevésbé érdekes dolgot hozok fel témának. Egyébként meg nem baj, ha nem poénkodik állandóan a srác. Lehet anélkül is beszélgetni.



"Egy bizonyos eset pedig nagyon elgondolkodtatott, de azt legfeljebb privátban írom le. Picit hosszúnak ígérkezik."


- Mos kíváncsi lettem. Remélem elküldöd :)

2013. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!