Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyen külsőről?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedni szeretnék,csak érdekel mások véleménye! :)


Magas vagyok,vékony(177 centi,57 kiló),kockásodó pocim van,eres a kezem(erről eddig nagyon megoszlottak a vélemények xD),kék szemű,tarkó középig érő,enyhén szembe lógó,fület takaró,szőke haj.


( Ilyen a hajam:

[link]


[link]


[link] )


Van fülbevalóm,

( [link] ),hordok gyűrűt

( [link] ),bal kézen fekete bőr,szöges csuklószorítót,jobb kézen karórát. Nyakláncot is,ezüst láncot,vagy kettős keresztet.

Ruházatomban nincs semmi "extra",általában farmernadrág,fekete,vagy kék felsővel(japán motívumokkal),sárkány mintás,szürke melegítőkabát.

Szerintetek nem túl lányos? Mi a véleményetek róla?

Előre is köszönöm az értelmes(!) válaszkoat!



2013. szept. 2. 16:24
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Az arcszőrzet nem áll jól sajnos. Futni szoktam,nem gizda a testem,mindössze vékony. Sportolok,karatézok,futok,biciklizek,és szoktam erősíteni is. És hízni nem tudok,szüleim is vékonyak.
2013. szept. 2. 17:15
 22/56 anonim ***** válasza:

15ös, ezt ismerem, ez a "3" vagyis sanji-mert amugy azt jelenti.

Ő mondjuk egy olyan világban férfias, ahol vannak démongyümölcsök, és kalózok egy korban a motorbickilivel...

Ő akkor lesz férfias, amikor már nem így néz ki, sok sok résszel később.

Pl nézd meg a Toriko, Drgaonball,One piece különkiadásban, teljesen kiférfiasodott, a többi is megöregedett, ehhez a korszakhoz képest.

Igaz ott van egy kis csalás, mert annyira le gyengítették a Dragonballos szereplőket, hogy az valami borzalom, de ez már tényleg nem ide tartozik...

2013. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

köszönöm a választ 19-es:) így jobb?(most teljesen komolyan kérdezem)


[link]


arcszőrzet is ott van:)

2013. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
tudom láttam azt a crossovert, és hát tényleg le lettek butítva a Dragonballos klasszikus kedvencek:/ de tessék belinkeltem a 2 évvel későbbi Sanjit, talán úgy férfiasabb külsőre is:) de a tettei a fontosak, életét is feláldozni egy nőért, elveszíteni egy meccset, csak hogy az ellenfél csapatából megmentse a hölgyek, közben az életét is kockáztatja stb.
2013. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Sanji mint szó azt jelenti szó szerint hogy három óra:)
2013. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

Ezt csak kis kitérőként írom le,hogy nem vagyok úgymond kívülálló. :)

Sok barátom van,igaz,hogy a többségük lány,de a fiúkkal is megtalálom természsetesen a közös hangot.

Egyiküknek még a haja is Final Fantasy-s volt,mint Lightning-é,és Ők sem szeretnének megváltozni a társadalom kedvéért.

És nem vagyunk a "buta" kategóriában,Ő például pont pszichológusnak tanul. :)

2013. szept. 2. 17:24
 27/56 anonim ***** válasza:
Nem is mindnekire írtam, és ne úgy értsd hogy kívülálló vagy, vagy bárki akivel jóban vagy, a kívülállót úgy értettem, aki zsigerből megbéjegez csak mert lát az utcán, és bekategorizál eret vagdosó emosnak és még kitudja minek:) mert sajnos van ilyen..
2013. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

Akkor félre értettelek,bocsánat! :)

Természetesen ment a zöld kéz!

2013. szept. 2. 17:28
 29/56 anonim ***** válasza:

23as, így teljesen más képet fest, lehet látni, hogy tényleg férfi, és nem egy fiúcska.

Szóval sokat dob valakin egy kis borosta, vagy kis bajusz...

Igen, 3 óra...

24es, nem kérek spoilert, még csal a 60. rész környékén járok...

Ugyanis a különkiadás miatt kezdett el érdekelni,addig nem is tudtam hogy van kalózkirály...

A Torikoról már hallottam, de nem tartottam izgalmasnak.

Aztán erről meg kiderül, hogy van kb 600 része, és az elején kiderült, hogy nem egy hétköznapi verekedés mese.

Én sok részt megkönnyeztem, én már voltam nagyon éhes, és az öreg vöröslábú feláldozta a lábát, és hónapokig éhezett a gyerekkel... Az most is rosz felidézni.

A többi alap szereplőnek se éreztem könnyebbnek, Luffynál volt egy kisebb sokk, de nem annyira megható. A csajnál megint, főleg amikor sírt, mert annyira elkeseredett a helyzete miatt...

Ezért nézem amúgy, mert ilyet csak a Trigunban látni, az mondjuk jobb ebben, de abból nincs is ilyen sok rész.

De nem tudom, vagy a Dragonball miatt érzek minden animét gagyinak verekedés szempontjából, kivéve a yuyu hakusót, vagy nem tudom miért...

2013. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
hmmm bocsi akkor a spoilelért, de idővel meg fogsz még tudni sokat pl Luffyról is hogy mi történt vele. Így igaz rengeteg része van, és csak a felénél jár, de ha lehetne előröl kezdeném az egészet, úgy hogy nem emlékszem vele kapcsolatban semmire. Egyszerűen fenomenális.
2013. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!