Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti hogyan kezelnétek a...

Fiúk, ti hogyan kezelnétek a helyzetet, ha az én helyzetemben lennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony vagyok, a legtöbb lány velem egy magas, de inkább tőlem is magasabbak meg sokan még súlyban is lehagynak. Emiatt nehéz olyan lányt találnom, aki tőlem kisebb és nekem is bejön. Azt vettem észre, hogy azok a lányok, akik nekem bejönnek, mert tőlem kisebbek és szépek, azok általában 12-14 évesek, emiatt már nem merek leszólítani alacsony lányokat, ugyanis félek az emberek mit szólnának hozzá, meg nem akarom, hogy pedomacinak nézzenek. Egyszer sikerült kifognom korombeli lányt, pici volt, 19 éves, de azóta folyton ilyen kislányokba ütközöm, így jó ideje nem is merek közelíteni hozzájuk, mert nekem sem hiányzok a börtön emiatt, de másképp meg nem tudok lányokkal ismerkedni, nicns oylan közeg, ahol sok alacsony, magányos, korombeli, fiatalos lány lenne. aki van az meg kövér vagy magas vagy arcra látszik, hogy idősebbnek néz ki és én meg amúgy is sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Szerintem ezek a lányok sem éreznék jól magukat mellettem úgy, hogy ők a nagyobbak meg én úgy nézek ki mellettük, mint a kisöcsike. Tényleg jobban passzolok egy 12-14 év körüli lányhoz, haverok szerint is, ők bátorítanak, de én félek lépni, mert 14 év alattihoz nem szabad hozzá sem közelíteni, hisz az bűntett. Ha tudnám biztosan, hogy megvan már 14 akkor bepróbálkoznék, de így nem merek kockázatni, még az is lehet, hogy épp egy nap múlva lenne 14 a 13 éves alacsony lány, de inkább nem kockáztatok. Ti mit tennétek a helyemben, szerintete próbálozzak vagy sem?

2013. szept. 2. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha egy 13-14 éves lány csak azért tetszik, mert alacsony, akkor jó ha tudod, hogy esetleg fél év alatt lenő téged. Úgyhogy jobban teszed, ha nem közülük keresgélsz.
2013. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én inkább lennék kissebb, mint most vagyok, csak ne lennék mackós...A helyedben én nem paráznék ezért, nagyon sok alacsony 19-21 éves lányt láttam már, szóval vannak azért bőven...:) És általában az alacsony lányok nem akarnak náluk sokkal magasabb pasikat, szóval nem kell félned.Keress és majd találsz :D
2013. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"általában az alacsony lányok nem akarnak náluk sokkal magasabb pasikat"

Ezt én máshogy tapasztaltam, sok alacsony lányt láttam már langaléta pasikkal volt olyan aki kifejezetten arra izgult minél nagyobb a koma. Gondolom annak a lánynak komplexusai is vannak dögivel szóval én inkább átengedem másnak az ilyet.


Amúgy kérdező milyen magas vagy? Anonim oldal úgyis szóval leírhatod nyugodtan.

2013. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre valók a társkereső oldalak. Ott kiszűrhető, hogy csak olyanok jelentkezzenek, akik beleférnek az elképzelésedbe.
2013. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!