Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem hagy békén az...

Miért nem hagy békén az osztályban egy lány?

Figyelt kérdés
Állandóan gúnyolódik rajtam Lalinak hív mert göndör a hajam. Ma oda jött hozzám a padhoz és elkezdte húzni a hajam.:( és közben nevetett.. és elakart húzni a székkel együtt és lökdösött.:( Miért csinálta ezt? Az osztályban majdnem minden lány Lalinak hív de ők szerencsére még nem lökdöstek. 17/F

2013. szept. 3. 12:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De nem hiszem hogy odáig van értem. Csak Sérteget és gúnyolódik.. Nagyon szép lány nem hinném hogy egy ilyen magamfajta fiútól szeretne valamit. Meg persze ha szeretne is tőlem valamit nem sértegetett volna.. Egy 16 éves lány ha szeretne valamit egy 17 éves fiútól akkor nem így oldja meg hogy oda megy és kötegszik és húzza a haját hanem szünetben oda megy a fiúhoz és a szemébe mondja..
2013. szept. 3. 15:11
 12/16 anonim ***** válasza:
kezdj vele valamit,vagy csak állj ki magadért,ne hagyd magad.. oltsd vissza vagy bármi csak ne hagyd magad mert akkor később csak rosszabb lesz...
2013. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De egy lányt mégsem üthetek meg.:/ Akkor még is mit csináljak ellene?:(
2013. szept. 3. 17:01
 14/16 anonim válasza:

A leírtak alapján TUTI hogy,szerelmes beléd.

Menny oda hozzá kérdezd meg hogy miért csinálja ezt veled vagy ha,szemtől szembe nem megy akkor keresd meg facebook-on és ott kérdezd meg ott könyebb.

:)

2013. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fú, velem is volt hasonló, én is csúnya fiú vagyok, és egy ilyen plázacica folyton úgy csinált, mintha szerelmes lenne belém, nem hagyott sosem békén. Egyszer részegen még oda is jött hozzám és kedveskedett nekem. Persze én nem vagyok hülye, tudtam, hogy csak szórakozik velem, sosem adtam oda magam neki. Te se tedd, csak gúnyolódik, az ilyen szép csajok bárkit megkaphatnak, minek jönnének össze egy magunkfajta ronda fiúval?!
2013. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én már majdnem ötven vagyok.

Sajnos akkor még nem volt ilyen irodalma a csajozásnak.

Írjátok be a googleba hogy pua

iratkozzatok fel hírlevélre.

Mi az, hogy csúnya fiú?? Hülyítitek itt egymást a kishitűséggel.

Tanuljatok. Ki nem szarja le, hogy az a lány mit akar? Az a kérdés, hogy Te mit akarsz tőle.

2013. szept. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!