Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz lenne így odamenni?

Gáz lenne így odamenni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány az osztályomból,középsulis vagyok,nem félek odamenni hozzá és beszélgetni..a kérdésem az lenne hogy gáz lenne úgy odamenni hozzá hogy "kérsz egy rágót?"nem akarnám azért hogy hülye módon közeledjek hozzá mert akkor tuti lepattint(szerencsémre nincs mindig barátnő közelben) >.> vagy valami hasonló ezért is kérdeznék jobb tippeket ...nincs ötletem :D

Na valaki?



2013. szept. 3. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérsz egy rágót cuccott hanyagold inkább próbálj meg vele ismerkedni közelebb kerülni hozzá.
2013. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg vele szemezni, mosolyogni rá. Ha viszonozza, bármilyen ürüggyel megszólíthatod. Ha az osztálytársad, előbb-utóbb úgyis beszélő viszonyban kell(ene) lennetek.
2013. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első : igen miután ki irtam a kérdést énis elgondolkoztam ezen hogy felesleges..


Második : Ezzel próbálkozni fogok holnap :D nem is gondoltam ilyesmire


nagyon köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 3. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2013. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemezz vele meg próbálj beszélgetni vele.
2013. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
"kérsz egy rágót?" ötlet nem jó,mert gondolhatja azt is -azt hallotta,hogy büdös a szám....
2013. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Osztálytársak vagytok és nem tudod, hogy szólítsd meg? Nincs semmi osztálytéma, esemény, amit meg lehetne beszélni?

Akkor ne mondj neki semmit.

Pár hónapig/évig egy osztályba fogtok még járni, majd lesz alkalom. Addig se erőltesd.

2013. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!