Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják azt hogy nem...

Miért mondják azt hogy nem lehet fiatalon az ember tényleg szerelmes? Meg ismerkedési kérdéseim lennének!? (többi lent)

Figyelt kérdés
A fiú okos,vicces,perverz(xd viccelődve :P)gitározik,kézilabdázik,kedves és nagyon jó hangja van...voltam utcabálon és majdnem elájultam mikor karaoke-zott :$...és nem úgy néz ki mint valami meleg....metalt,rockot és reaggaet szeret...imádja a horrorfilmeket..teljesen beleestem és mindenki azt mondja hogy kiszeretek belőle...oviban ismertem meg aztán elfelejtettem és 3 éve előkerült..baráti viszonyban vagyok vele.Tudja hogy szerelmes voltam belé,lehet hogy tudja azt is hogy most is érzek iránta valamit...Amikor megtudta hogy szeretem vigyorgott rám meg minden...az utcabálon azt mondta az egyik 18 éves csaj hogy valamelyik fiú szerelmes belém és ha átgondolom kik voltak ott csak ő lehet...de minden olyan pillantásról amiről hihetném hogy szerelmes belém nem akarom hogy kiderüljön utána hogy ezek hazugságok...Ő nyolcadikos én hetedikes...Tanácstalan vagyok :/ 13L

2013. szept. 3. 21:09
 1/7 anonim válasza:

Hmm.. kezdjük ott, hogy szerintem szerelmes bárki lehet. Nincs korhoz kötve, ugyanúgy ahogy te is, én is, meg egy 30 éves nő is tud szerelmet érezni. Persze ez az én véleményem. Egyébként megkérdezhetem, hogy miből érzed, hogy szerelmes vagy?:)

Amúgy, ha tényleg szereted, nem éri meg úgy elszalasztani a lehetőséget, hogy nem teszel érte semmit. Beszélgetés közben próbálj neki egyértelmű jeleket adni, mert az már nagyon jó dolog, ha baráti viszony van köztetek!:))) És egyszer majd, ha úgy érzed oda illő a téma pl: Jajj, ez a film annyira jó... csak senki nem szeretné megnézni, ezért rád gondoltam, lenne kedved moziba jönni?

Szóval valami ilyesmire gondoltam..:)

DE ha esetleg nem sikerül bármi, akkor se keseredj, fiatal vagy, sok fiú lesz még! De nem tudhatod, hogy vele mi lesz!:)

Sok sikert, szurkolok!:)))

2013. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Vannak azok az alap érzések amikor pillangók vannak a hasamban stb. ezt mindenki ismeri gondolom :D....ha elmegyek mellette azonnal valami hülyeségről beszélek és próbálok valahova tartozni de úgy érzem egyedül vagyok...elpirulok ha hozzám beszél..Az után hogy elcsesztem a beszélgetést sírva tudnék fakadni minden álmomban benne van még akkor is ha nincs semmi köze hozzá..az unokatesóim szomszédjának szomszédja...betegül hangzik de az emeletről kiszoktam nézni az ablakon hátha egy percre is láthatom (nyáron egyáltalán nem láttam és nagyon szomorú voltam...)2 éve vagyok belé szerelmes,tudom nem olyan sok idő az,de én érzem hogy szeretem...de azt nem tudnám elképzelni hogy járjunk ._. xd soha nem képzeltem el hogy odáig valaha is eljutok....nagyon közel lakunk egymáshoz...félek hogy megijed tőlem ha elhívom valahova hisz mi csak beszélgettünk..úgy hogy legalább 4 ember ott volt...az jelent valamit ha elmondta néhány titkát (tudom,bizalmat jelent..de valami olyasmit amire én gondolok?)Még egyszer köszi :)
2013. szept. 3. 21:36
 3/7 anonim válasza:

Szerintem az már nagyon jó, ha ezt érzed!:)) Örülök neki, hogy szerelmes vagy!:)))

De mivel azt írtad, hogy nem vagy benne biztos, hogy járnál vele, akkor szerintem még pihentesd ezt a dolgot. Persze ezt te érzed, nem szeretném megmondani mit csinálj, de akkor lépj, ha már biztos vagy benne, addig is lehettek barátok, beszélgethettek ugyanúgy, aztán ki tudja... lehet ő lép előbb ;) Egyébként az ha elmondja a titkait az nagyon szuper!:))) Mert azzal szerintem a bizalmon kívül azt is kifejezi, hogy kedvel téged!:)) Gondolj bele, te milyen fiúnak árulnád el a titkaidat? :))

Na puszii!:))

2013. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
felkúrta az agyamat gyors felejtési tipp?Ez nem olyan harag ami egy hét múlva eltűnik...szal hogy lehet?
2013. szept. 9. 14:49
 5/7 anonim válasza:
Jajjajj...:SS Mit csinált?:O Gyors felejtési tipp... hát ez nehéz:D keress valamit ami lefoglal, hobbi, tanulás... most jobb ötletem nincsen...:/
2013. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:/ az most mindegy hogy mit csinált....a lényeg az hogy nagyon felkúrta az agyamat....most már máshogy látom a dolgokat,megtudtam pletykákat,titkokat....megpróbálom lefoglalni valamivel magam
2013. szept. 10. 14:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfelejteni:'(
2015. jún. 15. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!