Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem vagy inkább hagyjam?

Van esélyem vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki egy másik fiútól megtudta, hogy érzek iránta valamit. Így a fiú mindig rámírt, társaságban mindig odajött, mindig velem akart beszélni,stb, DE most a másik fiú mondta neki hogy csak viccelt és nem is érzek iránta semmit és így a fiú már nem beszélget velem, nem ír rám és nem is keres.

Lehet, hogy bejövök/bejöttem a fiúnak ezért bátorodott meg és most azért nem próbálkozik, mert nyíltan megkapta hogy nem érdekel engem!? (..ami persze hazugság és azóta vele álmodok és sírok, hogy nem lesz semmi)

Mit tehetnék elsősorban, hogy kiderítsem ezt és hogy esetleg legyen valami konkrét köztünk?


2013. szept. 4. 18:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindenképp megpróbálom majd valahogy "adagolni" neki ezt csak még nincs ötletem, hogy hogyan kéne..:/
2013. szept. 4. 19:00
 12/12 anonim ***** válasza:
Találkozz vele minnél többet, beszélgess vele minnél többet, aztán úgyis alakulni fog :) Remélem összejön, hajrá! :)
2013. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!