Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok mi bajotok van a...

Tini lányok mi bajotok van a nagy orrú, de amúgy cukik aranyos, alacsony fiúkkal?

Figyelt kérdés
A nagy orr a magas tesztoszteron szintre utal, vagyis a férfiasságot jellemzi. Ráadásul a hangom is mély, férfias. Mégis úgy látom a lányok az ilyen pisze orrú, babafejű, alacsony fiúkra buknak nem rám. Ezeknek ráadásul a hangja is gyakran egy lány szintjén van. JÓ én is tetsze lányoknak, de nem rajonganak olyan sokan értem, mint ezekért a sokkal kislányosabb típusú fiúkért. Mert attól, hogy én is alacsony meg vékony vagyok mégis több férfiasság van bennem állítom, mint ezekben. Na meg én simán megmerem csókolni a lányt, ha bejön, de ők meg szinte elvárják, hogy a lány dugja meg őket. Na meg úgy hallom sok a biszex is köztük én meg egészséges hetero fiú vagyok.
2013. szept. 4. 21:19
 1/8 viktor123456 ***** válasza:
A koboldokra gondolsz? :-)
2013. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemtom, nekem van csajom és alacsony is vagyok, meg az orrom is nagy. Hajrá
2013. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nagy orrom, de mély a hangom és 14 éves korom óta borotválkoznom kell, annyira nincs bennem tesztoszteron...
2013. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit a kérdésben leírtál, az a bajuk, mert mind negatívum a lányok szemében.
2013. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Helyesírás: megbukott

Én nekem semmi bajom az olyan srácokkal, mint te. Kifejezetten szeretem őket. A pávák szinte csajok. Röhögök rajtuk.

De azért szerintem nem betegség, ha egy fiú biszex, vagy b*zi. 16L

2013. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a magas srácok tetszenek általában, jobb ha a fiú magasabb a lánynál. A nagy orr engem meg a közeli lány ismerőseimet csak akkor zavarja ha ránézel a srácra és amit egyből észre veszel az az,hogy baromi nagy orra van,szóval az egész arca olyan mint egy k**** nagy orr....de ez leginkább emberfüggő. Lehet,hogy valakinek az alacsony ,nagy orrú fiúk jönnek be
2013. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az alacsony fiúk egy lánynak se jönnek be, és sztem a nagyorrúak se soknak.
2013. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alacsonyság viszont nem a férfiasság jelképe, ennyi. Egy alacsony (170cm) 26 éves férf.i
2013. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!