Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes egy "senkiként"...

Érdemes egy "senkiként" ismerkednem?

Figyelt kérdés

Tipikusan olyan srác vagyok, aki ha eltűnne/meghalna, azt sem vennék észre, de ha mégis, akkor is csak azért, mert épp megtalált valami csöves és kilopta a zsebemből az értékeim, aztán lelkifurkája lenne... De a síromra se lenne írva semmi, főleg nem az, hogy "élt", ha értitek, mire gondolok. Próbálok máshogy gondolkodni, de mindig megerősít valami abban, hogy jól hiszem ezt magamról. Magasról szarik rám mindenki, még szülinapomon sem jutottam eszébe senkinek, barátaim nincsenek, csak létezem bele a világba és szennyezem a légkört.


Viszont egy kapcsolat, egy szeretni való lány motiválna. De ehhez ugye változni kell, viszont csak úgy tudnék változni, ha lenne valaki, akiért lehet. Feladjam a keresést? :/


2013. szept. 4. 21:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mindig mosolygok a 7-8-as válaszolóhoz hasonló embereken. Ha ti annyira tökösek vagytok, akkor miért csak oltani tudtok, normális tanácsra hogyhogy nem telik? De igazatok van, tény, hogy nem tudom, mire való a tököm.
2013. szept. 4. 22:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Minden rosszban van valami még rosszabb, de csak te tudsz tenni azért, hogy valaki legyél. Mondjuk ismerkedhetsz így is, csak abból nem lenne kiegyensúlyozott kapcsolat, és lehet, hogy nagyobb károkat okoznátok egymásnak, mint örömöt. Egyébként meg hidd el, a csöves nem érezne lelkiismeretfurdalást.
2013. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
há csinálod akkor csináld,ha nem akkor nem,csak ne itt sírj,meg ne tőlünk várd a választ.
2013. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez mióta számít sírásnak? Tényeket közöltem és tanácsot kértem, de ha valaki segíteni nem képes, mi a francért olvassa? Ha ma már valami nem pozitív, vagy nem trollkodás, az egyből picsogásnak van minősítve?
2013. szept. 4. 22:16
 15/19 anonim ***** válasza:

Te most rólam beszélsz? Az ilyeneknek nem lehet tanácsot adni ez tapasztalat. Meg persze majd pont egy netes fórumozó hozzászólása változtatja meg az életedet.


És azt ,hogy nincs tököd azt nem beismerni kell. Ezzel végleg bebizonyítod ,hogy tényleg nincs ,egy igazi férfi nem ír ilyet ,hogy nincs töke még viccből se.

Adnék én tanácsokat csak meguntam már az ilyeneket. Pedig én marha segítőkész ember vagyok , még talán túlbuzgó is voltam. És nem itt hanem élőbe, nem egy ismerősömnek próbáltam segíteni de manapság én nem tudom mi van az emberekkel de... szörnyű komolyan. ha a fejére sz**rnának akkor is csak vonogatná a vállát "a fejemre sz**rnak nem tudok mit tenni"

2013. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Brando, miért veszel egy kalap alá a többiekkel? Ismersz, vagy honnan tudod, hogy nem vagyok másabb, mint ők? Azért, mert most az egyszer kiakadtam a környezetemre? A másik meg, hogy nem azt mondtam, hogy nincs tököm, hanem hogy nem igazán volt alkalmam bizonyítani, hogy van.
2013. szept. 4. 22:24
 17/19 anonim ***** válasza:

Mert már úgy kezdted ,hogy "tipikusan olyan srác vagyok blabla de szörnyű nekem , nem törődnek velem" Meg a végére "feladjam?"


Ez ahogy te is írtad tipikus. Tipikus panaszkodás miatt általánosítottam. Ha írnék valamit HIDD EL NEKEM nem azt írnád ,hogy jó ezt kipróbálom ez 100% ! Hanem írnál valami olyasmit ,hogy jóó de ezt nem lehet mert nem vagyok és akkor jönne a szokásos nem vagyok magas jóképű izmos bunkó nagydumás stb stb stb...

2013. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ezt tapasztaltad másoktól. De nem kellene általánosítani.
2013. szept. 4. 22:40
 19/19 anonim ***** válasza:
Tanuld meg értékelni a kis dolgokat is pl, hogy ma jó idő van. És ha találsz mindig ilyen dolgokat, akkor pozitívabb leszel és jobbnak fogod látni a világot. Ha pozitívabb vagy, akkor pedig előbb utóbb, ha próbálkozol befogsz vonzani valakit. Nagyon ne akarj megváltozni, mert évek mennek el rajta és belebukhatsz. Csak fogadd el magad, próbálj pozitívabb lenni és próbálkozz, aztán menni fog.
2013. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!