Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány eléggé ittas...

Ha egy lány eléggé ittas állapotban azt mondja, hogy neki nem kell pasi, akkor azt vajon józanon is úgy gondolja?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Részegen sok mindent mond az ember.. nem kellene erre hajazni.
2013. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha én most azt írom, hogy lenyaltam ma a fél vakolatot, akkor mikor lesz karácsony?
2013. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A. Bundy ***** válasza:
hát ha a csaj homoszexuális akor lehet hogy, józanul is úgy gondolja
2013. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A. Bundy ***** válasza:
szerintem akkor három hónap múlva de nem biztos lehet hogy csak kerti locsoló
2013. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ennél konkrétabb választ vártam, Bundy!
2013. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még jobban itasd le, meg keverjél a poharába egy kis röppentyűt is.
2013. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezd meg egy ittas lánytól :)
2013. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A. Bundy ***** válasza:
9%
hát én is azt hittem hogy jobban megy de , tudod azok a kövér nők a cipőboltban kikészítenek be jött egy nő és olyan kövér volt hogy három kissebb nő keringett körülötte és egy 36 os cipőt akart a mamut méretű lábára felerőszakolni, szóval ezek után próbálj vicces lenni
2013. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Balanus_concavus ***** válasza:
Én mondtam már olyat részegen, hogy minden nőt magamévá fogok tenni a Földön, persze vulgárisabb formában fejeztem ki magam. Azóta sem történt meg :(
2013. szept. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha te egy az oltásod alatt lévő nő bármely szavát is komolyan veszed,ne adj isten szó szerint,akkor nagyon amatőr vagy.


ajánlom figyelmedbe a don juan de marco egyik jelenetét amikor egy don felesége azt mondja johnny depp-nek,hogy-soha nem fogok engedni-erre johnny megcsókolja.

aztán a nő erre megint azt mondja-soha nem fogok engedni-megint csók,aztán megdugja.

alap tétel a női nemnél,hogy intim helyzetben az ellenkezőjét mondják annak amit akarnak.

2013. szept. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!