Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a lányok...

Miért van az, hogy a lányok között még a valóban nem vonzóakat is agyondícsérk míg engem, meg sok lány rondának nevezett már?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem igazság, hogy sok olyan fura arcszerkezetű lányt is úgy kezelnek, mint egy istennőt, engem meg sok lány rondának nevez, alig kapok bókot vagy dícséretet és persze lájk is jó, ha összejön max egy képer 3-5db. Annyira levitték az önbizalmam a lányok ezzel a folyamatosa rondázással, hogy csak most kezdek ráébredni, hogy nem is vagyok ronda, szerintem inkább átlagos vagyok és azért mondom ezt, mert nem rég csókolóztam egy tök szép lánnyal, aki nekem tényleg bejött, kívántam szexuálisan is, ami azért érdekes, mert azelőtt kénytelen voltam olyan lányokkal smárolni, randizni, akik egyáltalán nem jöttek be, de ez a lány arcra és testre is bejött. Úgyhogy talán mégsem vagyok olyan ronda, mint ahogy sok nagyszájú, agyondícsért lány mondta már rám, főleg azért sem, mert azért voltak láynok, akik meg helyesnek, cukinak neveztek már. Meg most is van két lány is, aki járna velem, de elég nagy a áv közöttünk, így nem lesz belőle semmi. Amúgy már arra is gondoltam hogy talán csak azért kötnek belém a lányok, mert látják, hogy csendes, visszahúzódó, félénk, gátlásos fiú vagyok, amit nagy részt rossz gyerekkornak másrészt a folyamatos rondázásoknak köszönhetek.
2013. szept. 6. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Am mit sajnáltatod magad?? Mit foglalkozol velük??? Tudomásul vehetné már mindenki, hogy nem mindenkinek jön be, csak azokat kell észrevenni ahol kölcsönös a vonzalom. Rondána neveztek?? Hát hol az önbizalom??? Szólj vissza. Én még igy nem jártam de biztos, hogy az illető csajt a sárga földig lehordanám. Tapintatosság, ha nekem nemtetszik egy lány finoman is lehet vele közölni. A csajoknak is igy kellene attol h nem jön be vki attol még nem ronda.
2013. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akik téged rondának neveztek, azok milyen helyzetben tették ezt? Ismered őket vagy csak fényképet láttak rólad?
2013. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Változó, többnyire egy kép alapján már rondának neveztek, de volt olyan is, hogy odamentem ismerkedni lányokhoz és a főverzé csaj kigúnyolt szó szerint lealázott egy rakás ember előtt, főleg az orrommal piszkált.
2013. szept. 6. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lett manapság ekkora mérőszám a "lájkok" szám? Komolyan valakit érdekel az, hogy egy s.z.a.r, értéktelen, kurvító közösségi oldalon hányan nyomják meg a hüvelykujjat? Hogy lehet valaki ennyire felszínes, hogy ezzel foglalkozik? A fura arcszerkezet megint más téma. Lehet, hogy ami neked fura, az másnak tetszik, pont azért mert fura. Az meg, hogy téged rondának neveztek, az meg nem tudom miért van. Lehet, hogy ronda vagy, nem? Mindenesetre a faszbukról szakadj le, mert iszonyat gáz.
2013. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kép az más. Pl itt is állandóan teszik fel szebbnél szebb lányok a képeiket, véleményeket kérnek és ti kedves fiúk, ha az adott lány egy topmodell és tökéletesen szabályos, akkor lerondázzátok, pedig sokatok a közelébe sem szagol soha egy fele ilyen jó nőnek sem.

Ugyanez történik visszafele is és te is ennek az áldozata vagy.

Az a történet pedig amit leírtál elég abszurd, peched volt :(

Van egy barátnőm, aki a nagyorrú pasikra bukik, ezt sem lehet általánosítani!

2013. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!