Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy felnőtt genetikai okok...

Ha egy felnőtt genetikai okok miatt gyerektestben rekedt, akkor el kell fogadnia, hogy neki semmi esélye egy felnőtt nőnél?

Figyelt kérdés
Egy 21 éves lány lekisfiúzott és esélyt sem adott az ismerkeésre, mert ő nem ismerkeedik kisfiúkkal, ahogy mondta, igen kisfiúnak nézek ki, de már felnőtt vagyok. Úgy tapasztalom, hogy csak a 13-15 év körüli kislányoknak tetszem, de nekik nagyon, nem egy szerelmes volt már belém például. De nem akarok kislányokkal családot alapítani, ahhoz egy felnőtt nő kéne, de így úgy látom semmi esélyem, próbáltam a szakállat is, de elég hülyén nő, így csak még igénytelenebbül nézek ki vele. Sok helyen ne is nő rendesen az arcszőrzetem. De szerintem alacsonyságom, kisfiús arcom nagyobb probléma a lányok szmára, ők egy férfias, idősnek kinéző magas, nagy súlyú fickóra vágynak, ami én ssosem leszek. Nem tudom van-e értelme egyáltalán próbálkozni korombeli felnőtt lányoknál, eddig semmi vonzalmat nem tapasztaltam részükről, meg valahogy túl komolyak is hozzám, én meg szeretek hülyéskedni, perverz humort bevetni, de hát ezt sem szeretik, mert akkor máris azt hiszik arra hajtok, fura, mert a tini lányok meg szeretik ezt bennem. De mindegy is, tudom, hogy a kisfiús adottságaim a fő gond náluk, ezen meg változtatni sem tudok. Talán egy pedofil hajlamú felnőtt lánynál lenne csak esélyem, de gondolom ez nem valami gyakori. :D
2013. szept. 6. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj. 21 évesen még ráérsz családot alapítani, és ilyen genetikai adottságokkal meg sokáig fiatalos leszel. Ez inkább áldás mint átok. Addig meg nyugodtan szemezgess a tini csajok közül. Aztán ahogy telnek az évek majd lesz korban hozzád illő csaj. Én nem fognám fel ezt olyan nagy tragédiaként.
2013. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, felnőtt nőknél így valóban nincs túl sok esélyed. Viszont felhívom a figyelmedet arra, h 14 éves kortól legálisan dughatók a lányok. A semminél jobb.
2013. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt már dolgom 14 évessel,a múgy 24 vagyok már lassan, pont ezért is parázok be, mert más már családot alapít lassan én meg még csak tini lányokkal kavargatok, igaz rá vagyok kényszerülve, más lány úgysem akar tőlem többet barátságnál. Csak néha már pedonak érzem magam, az is elég kínos, ha egy kislány szemez velem buszon. HIába nézek ki fiatalabbnak sokkal, ha a valóság az, hogy már felnőtt vagyok és hát ott vannak az előítéletek is a társadalom részéről. A lányok szülei sem nézik jó szemmel, ha kislányukkal kavarok stb. ÉN szeretnék normális, boldog, teljes életet élni, egy olyan lánnyal,a kivel nem kell rejtegetnünk a kapcsolatunkat, aki korban is közelebb áll hozzám és, akivel majd családot is alapíthatnánk idővel.
2013. szept. 6. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
14-16 éves még gyerek ?! Ennyire ne legyetek már elkeseredve...
2013. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne a hibáidon agyalj(az mindenkinek van ugyanúgy), mert az meglátszik a képeden, testtartásodon, (erre mondják, hogy kisugárzás, aki másra akkor ez ott erika...takarodj!) és nem fogsz tetszeni a ribiknek (elnézést, úgy értem nnn... nnnn... áh nem tudom leírni sajnos, maradnak ribik :D). Hanem, húzd ki magad, és úgy mozogj, úgy kommunikálj, hogy a céljaidat el fogod érni, akinek nem tetszik, annak meg sz@r lehet, de legyél következetes, érdemes.
2013. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ismertem valakit akinek valóban hormongondjai voltak ezért volt úgy felsőtagozatos hogy idegenek azt hihették összetévesztette az iskolát az óvódával.

szerintem neked nincs ilyen bajod szimplán csak alacsony vagy. a kölyökkép sem egyedülálló sokan vannak kik ha csak fejükről küldenek képet azt hinné a másik hogy ez egy gyerek. nálad a kölyökkép és az alacsonyság együtt van meg. lesz még rosszabb az a büdös nagy igazság.a kirívóan alacsony termet a lányok zöménél olyan szintű kizáró ok mintha pl hiányozna az egyik végtagod. ha pedig elkezdesz ráncosodni(itt nem a vénember ráncra gondolok szimplán csak nem lesz annyira tükörsima babapofid) akkor a 13-15 éves korosztályt is bukod

2013. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!