Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13-15 év körüli csajok, miért...

13-15 év körüli csajok, miért szeretetitek csábítgatni a felnőtt, tapasztalt fiúkat, mi a jó ebben nektek, nem gondoltak arra, hogy miaattatok szegény srácokat le is csukhatják?

Figyelt kérdés
Lassan 24 leszek és nem rég rám írt egy 13 éves kislány, először úgy tűnt csak dumálgatni akar, oké, írtam is neki, hogy túl fiatal hozzám,de kedves tőle, hogy rám írt, hamar kiderült, hogy tetszem neki, erre egy idő után elkezdte kérdezni, hogy mennyire vagyok tapasztalt, meg szeretné, ha megtanítanám csókolózni és most meeg már azt is szeretné, ha mást is mutatnék neki. Nem értem miért van ez, de folyton megtalálnak az ilyen fiatal csajok, a korombeli lányok meg kerülnek. Az a legrosszabb, hogy magmat ismerve, ha nem lenne a törvény, tuti megdugnám egy-két formásabb kiscsajt, de így nem kockáztatok inkább.
2013. aug. 9. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Már 12 évest is lehet törvényesen dugni ha benne van!

Szép a világ, nem ?

2013. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert kifogod a kis tiniribiket, őszinte részvétem:/
2013. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben neked kell érettebbnek lenni, és a kis idióta 13 éveseket lerázni! A korodbeli lányoknak meg többet kell felmutatnod, az ilyen kis csitrik, mint akiről írtál már arra beindulnak hogy 24 leszel, ez egy 24 éves lánynál önmagában már édes kevés!
2013. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
első te el vagy tájolódva! 12 évest csak akkor dughatsz ha nem vagy 18
2013. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
12 eves csajt is mar siman dughatsz, szoval ne strapald magad. Egyebkent szerintem inkabb azert ha nem is korodbeleiket valasztasz min. 17 az mar kifejlodott, 13 eves az meg lofasz se. (Vannak kivetelek)
2013. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13-15 év körüli CSAJOK? CSAJOK? Gyerekek, maximum. Mindegyik b*szni akar, ennyi. Legyél érettebb, és koptasd le őket, a korodbeliek még tudnak is nyújtani valamit, amire tényleg szükséged van. Egy gyerek mit csinál? Semmit. Gondolkozz. Még b*szni se jó.
2013. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
én is 13 vagyok de pl velem meg az van h nem én írok idősebbekre hanem pont fordítva:D szóval akk mivan? :D am nagyon sokan lekezelik a 13 éveseket! nem azt mondom h ebben a korban veszítsék el a szüzességüket meg minden de nagyon sokan azt gondolják h jaj ők még KIS lányok meg még nagyon gyerek de azért a többség elég érett a korához képest és már a legtöbb fiatal korán érik!
2013. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Testileg lehet, hogy korán érnek, de belül még gyerekek! Ezzel nem árt tisztában lenni!
2013. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
mondom 13 vok! cs tudom mi van
2013. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ajjaj ez keményen hangzik :D na de nem állok össze egy 13 éves kislánnyal vitatkozni. :)
2013. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!