Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők miért követelőznek,...

A nők miért követelőznek, ahelyett, hogy megpróbálnák megismerni és megszeretni a férfit?

Figyelt kérdés

A nőknek manapság kilométernyi a követelménylistája: ilyen pasi kell, olyan fickó kell, ne legyen szexmániás, ne legyen puhap..., alfahím legyen, domináns legyen...

Ez összességében véve nagyon nyomasztó és gyakran teljesíthetetlenül soknak tűnik.

Miért nem próbálják meg helyette megismerni a másik felet és a jót megtalálni bennük?



2013. szept. 8. 21:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
És ki számít alfa-hímnek? Ez is elég tág fogalom manapság.
2013. szept. 8. 21:44
 12/26 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb embernek vannak bizonyos elképzelései a leendő partnerét illetően. Ez ilyen egyszerű. Aztán nem mindig pontosan olyanba szeret bele, de azért vannak olyan tulajdonságok, amikről tudjuk, hogy vagy nagyon ellenszenvesek, vagy nagyon szimpatikusak. Vannak ezek közt az elképzelések közt elhanyagolhatóbb pontok, de vannak nagyon fontosak is, amik meghatározzák, hogy két ember mennyire jön ki egymással.

Én például hiába ismertem meg jól félénk, visszahúzódó férfiakat, még ha nagyon tetszettek is külsőre, nem tudtam beléjük szeretni sőt, egy idő után idegesített a társaságuk. Nekem a domináns férfiak tetszenek, ők illenek hozzám és ezt tükrözi a párválasztásom is.

2013. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanez megy visszafele is.

Legyél karcsú, de legyen nagy a melled és kerek a popsid, legyél dögös de ne legyél krvás, legyél okos, de azért mégsem annyira, legyél nyitott a szexben és tapasztaltalt, de ugyanakkor még érintetlen és alázatos, nyomuljon rád az össze haver, de mégsem érjen célba egyik sem... stb

2013. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Szerintem ez azért túlzás, 79 %, én sosem várnék el ennyit a másiktól.
2013. szept. 8. 22:04
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az számít alfahímnek, aki intelligens, magabiztos, jómodorú, kiegyensúlyozott, magas tesztoszteronszinttel, ennek köszönhetően férfias jegyekkel, mint széles váll, szép erős borosta vagy szakáll, izmoskás test és azt a tipikus megnyugtató érzést sugározza, hogy "ez igen, ez egy igazi FÉRFI, fizikai és mentális êrtelemben is erős, rá merem bízni magam". Szerintem nem lehetetlen ennek megfelelni, a barátom is ilyen.
2013. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Mert a nők azt képzelik (bocsánat, kéBzelik!!!) hogy a világ körülöttük forog. És mivel loholnak utánuk a pasik nyelvet lógatva, sajnos ez tényleg így is van. Nagy ívben le kell szarni őket, mert így,ettől csak nagyobb lesz a fejük.

Sajnos ezért megtehetik hogy azt küldenek el a halál fszára akit akarnak...


Alfahím fogalma = izmoktól széthasadó macsó, aki trágárul beszél, köpköd, flegmázik, erőszakos, aggresszív, tahó


Aztán ugyanezek a nők mennek sírdogálni cotcotra meg feminára, hogy az alfahím férfiistenük amint hazaér, helyből lekever nekik két egyforma taslit, csak mert nincs kész a vacsora, és hogy a pasik milyen szemetek, és fúj monnyonle.

Hát cicókáim, ti akartátok ezt, most ehetitek amit főztetek. Egy szikrát nem sajnálom őket, konkrétan kiröhögöm.



21:23, oké, akkor ezt most lefordítom:


"Ja, ha van egy pasi akin tömve van lóvéval..."


Csak hogy segítsek tisztába tenni, ki az aki megfelel az elvárásaidnak, és ki a "nyomorult".

2013. szept. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

# 13 "legyél okos, de azért mégsem annyira"


ezen nevettem

2013. szept. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
11-es, az alfahím szőrös, nagy fogai vannak és vonyít a holdra. A domináns férfi nekem: magabiztos, talpraesett, kezdeményező, határozott, intelligens, céltudatos, stabil, gondoskodó.
2013. szept. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
# 18 ezekből mennyit kell választani?
2013. szept. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az Érmelléki Kuglófember az alfahím :D
2013. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!