Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A duci lányok hol találhatnak...

A duci lányok hol találhatnak olyan fiúkat, akiknek tetszenek?

Figyelt kérdés
Van ilyen hely mondjuk?:D vagy bármi.. 16 vagyok még csak, de elég érettnek tartom magam, párkapcsolatot szeretnék. Kíméljetek a "disznó, malac stb. kifejezésektől..:) Sportolok és nem saját hibámból vagyok duci, nem lustulok és eszek egész nap :)

2013. szept. 10. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
biztos találsz magadnak :) edzésen bármi lehet, utcán, buszon is :D annyi lehetőség van, csak élj vele
2013. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia :) Én szívesen ismerkednék veled :D Én sem vagyok pálcika vékony, de én is sportolok. 17/F
2013. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Társkeresőn, leginkább.

Tedd ki pár mosolygós képed, írj hozzá pár ismerkedő sort, és százával jönnek majd a levelek.

Csak győzd válogatni, mert a legtöbb 1 napos ajánlat lesz.

2013. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sok srácnak bejönnek az olyan lányok ha szép az arcuk :D


Én barátnőm se pálcika bár én nem mondanám ducinak se :)


Olyan akin van mit fogni :)


F/20

2013. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) 2es, neked irtaaam :)
2013. szept. 10. 18:17
 6/15 anonim ***** válasza:
én is duci vagyok és azt hittem hogy így majd senkinek nem fogok kelleni csak úgy poénból regisztráltam egy társkeresőre és meglepetésemre nem lett igazam bár barátom nem onnan lett de nekem bejött mert szeretek beszélgetni sokat :D
2013. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhol vannak olyan fiúk akiknek tetszenek a duci lányok (pl. nekem is a ducik jönnek be). A társkereső tényleg jó lehet, de szerintem anélkül is találhatsz valakit.
2013. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Szia. Barátnőm 105 kg. Én egyszer egy falunapon láttam meg. Pont a barátnőjével volt. Ezután a barátnőjéhez odamentem és megkérdeztem tőle, hogy van -e barátja? És megkérdeztem tőle,hogy mi a neve. Addig ő valamerre elment. Ezután hazamentem és a facebookon írtam rá, hogy szeretnék vele megismerkedni. Azóta nagyon jól elvagyunk. Szeretem őt. Szép az arca. Mindig vidám, kedves velem. Soha nincs rossz kedve mikor velem van. Én nem is szeretném, hogy lefogyjon. Én szeretem, hogy telt lány mert nőiesnek tartom. Igazi asszony. Nem tagadom a szex is fantasztikus vele. Sokszor már a gyereken jár az agyam, hogy ő biztos felnevelné.

24/F

2013. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tibohr ***** válasza:
Én szívesen megismerkednék veled! :D Írj ha gondolod! :D
2013. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról.
2013. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!