Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányokhoz! Ha egy fiú ismerked...

Lányokhoz! Ha egy fiú ismerkedni szeretne, akkor Ti Hol vagytok erre legalkalmassabak mármint helyszínileg ( szórakozóhely, park, konditerem, nyílt utcán, munkahely stb. )?

Figyelt kérdés
Ugyanis úgy vettem észre hogy a legtöbb lány nemigazán ismerkedik úgy spontán hanem inkább ismerősön keresztül vagy ha már hallottatok valami pozitívat az illetőről.

2013. szept. 10. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vevő vagyok mindenre. Diszkóba például nem megyek, mert megnövekedett esélye van, hogy tajparaszttal futok össze. :)
2013. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem bárhol és bármikor le lehet szólítani. :D
2013. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárhol ha nem koncentrálok túlságosan arra, amit épp csinálok.
2013. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hogyha utcán jönne hozzám oda valaki menet közben vagy ha várok buszra, akkor meglepődnék, nem biztos hogy ismerkednék én is.

Szórakozóhelyekre nem járok, ha parkban vagyok akkor ha egy fiú odajönne, valószínűleg beszélgetnék vele, már ha szimpatikus és nem az rí le róla hogy "meg akarlak erőszakolni vagy kirabolni", nyílt utcán is le lehetne, ha csak sétálgatok vagy ülök valahol. Suliban egyértelmű.

2016. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!