Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova menjen egy huszonéves,...

Hova menjen egy huszonéves, ahol nyüzögnek a könnyűvérű csajok?

Figyelt kérdés

Elég idiótának tűnik a kérdés, de még is komoly. Nincs bajom a csajozással, leszólítással szoktam ismerkedni (nagyot nyelek előtte), elég sokszor bejön, de ez nekem kevés. Nem járok bulizni, nincs rá időm, sokat tanulok és dolgozom.


24 éves srác vagyok, sportolok, nem vagyok egy adonisz, inkább egy teljesen átlagos ember. Sokszor hallom, hogy a szórakozóhelyeken így a könnyűvérű lányok, meg úgy dugnak orrba szájba és látom a 17 éves 40 kilós hülyegyerekeket akik olyan bomba csajokkal lógnak, hogy nem hiszem el.


Hova kell menni bulizni, ahol akár elég 3-4 mondat a szexhez? Nincs kedvem felesleges köröket futi és randizgatni, flörtölni akarok azonnal, és minél dögösebb csajokkal ismerkedni. Az erkölcsi mizéria nem érdekel.


Mi a diszkó "etikett"? Legutóbb 6 éve voltam. Amit eddig leszűrtem az az, hogy a diszkóba, és egyéb szórakozóhelyen valószinűleg a lányok 90%a is azért megy, hogy dugjon, de én ezt nehezen fogom fel...felvilágosítanátok egy kicsit?



2013. aug. 22. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nah igen. totál egyetértek veled.

valamit nagyon tudnak ezek a 40 kilos swag ok...vagy a csajok ízlése ferült el...nemtudom...:/ de sz/r a helyzet az tény...

2013. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja ezeket a 40 kg os gec*ket el taposnám! Tök jó csajok a nyomorékoknak jutnak vagy mi?
2013. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Emberek, nem szapulós kommenteket kérek, hanem valamiféle okosságot, hogy hova kell menni diszkóba ahol a csajoknak teljesen természetes, hogy baszós szöveggel szólítják le őket.
2013. aug. 22. 14:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Morrisons, Hajógyári, zöld pardon

Ott van elég ezekből a riherongyokból

2013. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom, kicsit el vagy tájolódva. Ne hagyd hogy megvezessenek.

Én az említett helyek közül a hajógyárit nem ismerem, Morrisonsba és Zöld Pardonba rendszeresen járok (nyáron főleg belejöttem)és néhány egyéjszakás kaland össze is jött. De nem olyan könnyen, ahogy te hiszed, a csajok sem voltak tipikus könnyűvérűek. Egész estés ismerkedés, táncolás, csókolózás után jöttek át. Engem a lányok sokszor helyesnek tartanak, gondolom az is besegített.

Rosszul szűrted le, hogy a lányok 90 %-a dugni megy. Még a 10 %-uk se. Egy-kettő nagyon könnyűvérű van, akikhez hasonlókra te is vágysz. Na most mindegyikre jut 10-20 pasi. Amíg te pislogsz kettőt, már elkelnek. Esetleg több fiút "kipróbálnak" az este folyamán, és azzal mennek el, aki a legjobban bejön nekik. Nagy adag szerencse kell, hogy kifogj ilyen lányt.


3-4 mondat elég a szexhez? Szerintem még a hivatásos prostinál is több kell hozzá, már csak azért is hogy leszervezd vele. Én azt javaslom, hogy ha ennyire szeretnél szexelni, alakíts ki valakivel szexkapcsolatot. Esetleg keress barátnőt, az se rossz.

Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

" Esetleg keress barátnőt, az se rossz."


Nem kell megvenned az egész tehenet, ha csak egy pohár tejet akarsz inni.

2013. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6


De mi a jobb, egy kis pohárka néha-néha vagy egy nagy adag tej minden nap?

2013. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ötödik válaszolónak teljesen igaza van. Ti teljesen el vagytok tévedve. Általánosítani a legkönnyebb minden témakörben. Ezeken a szórakozóhelyeken sem biztos a siker.

Nem úgy mennek a dolgok, hogy odamész valakihez, és rögtön megy a dugványozás, és valószínűleg fordítva sem, ha hozzád mennek oda. A másik fele pedig, hogy milyen jó csajok járnak általunk lenézett srácokkal: az élet sajnos ilyen, valószínűleg nem véletlenül van vele. Ez lehet, hogy irigység, lehet, hogy rossz gondolkodás, de ilyenkor mindig csak azt tudom mondani, hogy csináld utána... Na ugye.

2013. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"De mi a jobb, egy kis pohárka néha-néha vagy egy nagy adag tej minden nap?

"


De ha megunod a tejet nyakadon marad a tehén. Néha a kecsketejet is kívánja az ember mert az is tejet ÁD.

2013. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És azt hogy lehetne megoldani hogy odamegyek valakihez és rögtön megy a dugványozás?
2013. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!