Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy fiatal fiú...

Miért van az, hogy fiatal fiú létemre sokkal szeretgetősebb, érzelmesebb típus vagyok, mint sok mai lány és sokkal együttérzőbb, megértőbbb is náluk?

Figyelt kérdés
Nekem olyan lány kéne, aki hasonlóan szeretgetős, odabújós, érzelmes, gyengéd, érzékeny, együttérző, megértő típus és szomorúan tapasztalom, hogy ilyen lányok kihalóban vannak, mert jó ideje nem találok ilyen lányt. Nem értem miért ilyen kevés az igazán nőies, kislányos lány manapság, de van egy olyan érzésem, hogy megint a média meg a feminsita mozgalmak a hibásak ezért is. Egy bunkó, érzéketlen, mindenkin átgázoló nőt nevelnek a kislányokból. :/

2013. aug. 22. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A kislányos lányok a legundoritbbak, mert hogy kivétel nélkül szinházat adnak elő.Egy igazi és vérbeli nő sosem nyúl ehhez a szerphez, de a vamp szerephez se(azt max. estére tartogatja:D)nappalra.
2013. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a véred meg szüleid ilyennek neveltek. Nem gáz, de minimális az esélye hogy hosszabbtávon b.nőd legyen, ugyan is nem szeretik az ilyen sácokat a nők, bármilyen is az ő stilusuk.
2013. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek az ilyen fiuk:))
2013. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt vagyok!
2022. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!