Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 2013-ban sem menő interneten...

2013-ban sem menő interneten ismerkedni?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok, de még mindig azt tapasztalom, hogy nem igazán megy az ismerkedés nőkkel/lányokkal. Korrekt vagyok velük, lehet túl kedves is, de mintha élőben azért jobb reakciókat kapnék. Itt meg talán rámunnak(na de miért???), és még képet sem cserélünk.

Tényleg unalmas egy jó akaratú srác manapság? Mert én nem azt tapasztalom, mintha az emberek annyira jók lennének és már unalom-számba menne a sok jószívű srác...

Élőben meg annyira jól nem megy az ismerkedés, mert izgulok sajnos. Ami baj, mert ezt a nők nem szeretik, tapasztalataim szerint. Interneten ez nem jellemző, így itt meg tudom fontolni a válaszaimat, de itt meg a legtöbb nő lelép. Érzelmi kisugárzásom sem a legjobb, ennek megvannak az okai, de eléggé bizalmatlan is vagyok már az idegen nők felé.



2013. szept. 11. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

ez sosem volt az, de ha nincs más, akkor mentőövnek jó.

én is alkalmazom. kisebb nagyobb sikerrel.

de egy lánynak ez nem nagy dolog, hiszen a legtöbbje aki fennt van ilyen oldalakon napi 10 pasitol kap levelet.

Ha jól is nézel ki képeken, elég kicsi a sansz, hogy pont te fogod meg valamivel, hiszen az ilyen csajok már nagyon edzettek a bokoktol, és nem esnek hasra pár szép szótól...

2013. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sok ember ismerkedik a neten. A lényeg, hogy legyen jó a szöveged. Legyél egy kicsit (de tényleg, csak egy leheletnyit) rámenős, minden témában érdekelt és legfőképpen természetes (add önmagad!), de azért egy kis egészséges egoizmus is kell, hogy felkeltsd egy lány figyelmét. :) Ha ez megvan akkor utána már a személyes találkozás alkalmával minden rajtad áll! Sok sikert. :)
2013. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Élőben meg annyira jól nem megy az ismerkedés, mert izgulok sajnos. Ami baj, mert ezt a nők nem szeretik, tapasztalataim szerint."


Nem tudom más, hogy van ezzel de nekem ha valaki szimpatikus engem nem zavar, ha izgul. Sőt, ha normálisan szólít meg még értékelni is fogom, mert - habár nő vagyok- tapasztalatból tudom, hogy nem egy könnyű szituáció az amikor leszólítasz valakit és megpróbálsz a semmiből valami társalgást kialakítani.



"Interneten ez nem jellemző, így itt meg tudom fontolni a válaszaimat, de itt meg a legtöbb nő lelép."


Ez egyénfüggő. Van aki szereti, van aki pedig nem szereti az internetes ismerkedést. Én személy szerint nem szeretem, számos ok miatt.



Valaki olyat kéne találnod aki vevő erre.

2013. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!