Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menő külföldiekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menő külföldiekkel "járni" interneten keresztül?

Figyelt kérdés
Több lányt is ismerek (nem tinik, 25-26 évesek), akik külföldi pasikkal "járnak", de úgy, hogy van, amelyik még sose találkozott vele, vagy van, amelyik félévente 1 hétre (még csak 1 félév volt :)). Minden napjuk azzal telik, h ülnek a gép előtt és beszélgetnek a "barátjukkal". Miért jó ez nekik? Nem lenne jobb egy valós embert keresni a virtuális párkapcsolat helyett?
2008. dec. 1. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Lehet,hogy csak különbözni akarnak valamiben, vagy csak némi izgalmat akarnak vinni az amúgy rettenetesen unalmas/sivár életükbe.

Én is ismerek ilyen nőt, de hát ő olyan is :)

Nekem senki ne mondja, hogy otthon nem talál megfelelő partnert. (minden más, el nem hangzott esetben tisztelet a kivételnek-egy külföldi magyar)

2008. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Vagy egyszerűen képtelenek itt helyben ismerkedni. És sokkal nyitottabbak az interneten való ismerkedés felé.
2008. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Biztosan azért, mert ez kényelmesebb. Vagy mert tényleg annyira megtalálták a közös hullámhosszot, hogy valóban szerelmesek. De nem szokott jövője lenni az ilyen kapcsolatoknak.
2008. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Mert a nők még felnőtt korukban is hisznek a szőke hercegben, míg a srácok már oviban is kételkedtek az aranyhajú királylányban. :P
2008. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok csak fiú és 15 éves de én nem menőzni vagy különbözni akarok másoktól.

Én szeretem mert megfogott benne valami.

meg ha magyarra tanítom olyan édes akcentusa van.

de a távolság és a sok várakozás télleg nehéz

2008. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat en egy evig eltem olyan parkapcsolatban, hogy a parom a vilag masik vegen elt. Minden nap beszeltunk a gep elott, de nem azert mert menozni akartam. En kulfoldon ismertem meg, aztan haza kellett jonnom, es csak igy tudtunk beszelni. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudtam volna otthon part talalni, tudniillik a szerelmet nem nagyon tudod iranyitani.
2008. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem "menőség" kérdése. Èn srác vagyok, és 24 éves. Badarságnak tűnik, de beleszerettem egy brazil lányba 10 ezer kilométerre attól, ahol lakom. Természetesen szeretnék vele találkozni, de óriási a távolság. Nem kezdődött kapcsolatként, csak beszélgetni voltunk ott egymásnak. Van az egészben valami mágikus, ahogy megismered a másik kultúráját, tanulod a nyelvét, meghallgatod a világlátását az ő szemszögéből nézve. Ezt javaslom mindenkinek, mert fantasztikus érzés. De közben ott van a dologban, hogy valóban jobb lenne élőben. Viszont ha már benne vagy egy ilyen kapcsolatban, nem is szeretnél változtatni rajta, akár csak egy normális kapcsolatban. Vannak hátulütői, de alapvetően szerintem senkiben sem kell a rosszat látni amiatt, mert más nemzetiségűekkel ismerkedik az interneten.
2022. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!