Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért több a szép nő, mint a...

Miért több a szép nő, mint a jóképű férfi?

Figyelt kérdés
Most különösebben Magyarországra gondolok. Talán beltenyészet? Az utcákon is, és bárhova megyek, több szép arcú nőt látok, mint vonzó, sármos férfit. De ezt rajtam kívül már többen is állították. Minden sértés, és rosszindulat nélkül, komolyan kérdezem.
2013. szept. 12. 10:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
szerintem pont fordítva van.
2013. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
31%
Ezt én is észrevettem! Így jártunk, mi nők, nehéz normális férfit találni, aki ki is néz valahogy...
2013. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
en nagyon jokepu vagyok ;)
2013. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%
Senki sem tudja a saját nemét objektíven megítélni, innentől meg értelmetlen a kérdésed.
2013. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
A szépség felatív :) van aki istenít van aki undorítónak tart :)
2013. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
De úgy mégis, összességében... vagyis hogy mondjam, általánosságban. Én nő vagyok, nyilván a nők jobban megnézik a külsőt, mindkét nemnél.
2013. szept. 12. 11:00
 7/39 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva látom :) Szerintem rengeteg jóképó férfi rohangál az utcán. Vagy csak én megyek jó helyekre :D
2013. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
36%

Én is ezt vettem észre. Nagyon sok szép lány van.. (és itt most nem a plázacicákra-szoli,műköröm,póthaj- gondolok)


Az a baj, hogy rengeteg pasi azt hiszi, hogy jópasi, ha felfújja magát a kondiban mint egy felhő, vagy úgy öltözik, mint egy lány(nem tudom miért jó ez az utóbbi)

Szóval ha helyes is lenne, elrontja a stílusával a külsejét.

(bocsánat, ha valakinek ez bejön...)

2013. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Én ezt korhoz kötném. Fiatalabb korosztályban (mondjuk úgy 16-26) nagyon nagy a kontraszt a nemekben! Gyönyörű szép lányok, és nagyon gáz (tisztelet a kivételnek) pasik. 30 körül viszont több helyes pasit látok, mint jó nőt! 40 fölött meg kb ugyanaz az arány.
2013. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagy valószínűséggel jóval toleránsabb vagy nők szépséghibáival szemben, hiszen elméleti síkon sem merül fel benned, hogy lehetne valami. Míg amikor férfit látsz, rögtön - akár tudat alatt - végiggondolsz mindent, elemzed az összes hibát, stb. Egyértelmű, hogy heteroszexuálisként jobban oda is figyelsz a férfiakra, ergo több hibát is fedezel fel bennük.

Én férfi vagyok, és nagyon kevés tényleg szép arcú nőt látok.

2013. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!