Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért több a szép nő, mint a...

Miért több a szép nő, mint a jóképű férfi?

Figyelt kérdés
Most különösebben Magyarországra gondolok. Talán beltenyészet? Az utcákon is, és bárhova megyek, több szép arcú nőt látok, mint vonzó, sármos férfit. De ezt rajtam kívül már többen is állították. Minden sértés, és rosszindulat nélkül, komolyan kérdezem.
2013. szept. 12. 10:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

"Ez érdekes kérdés, ez a beltenyészet dolog már bennem is felmerült."


Ezek szerint biológiából és történelemből is megbukhattál.

2013. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Wadmalac ***** válasza:
Mert a csak a szemükkel válogató nők finnyásabbak és mást jelent nekik a jóképű pasi, mint a normálisabb pasiknak a jó nő.
2013. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

55% felesleges jönni megint ezzel a válogatós dologgal.. A pasik is ugyanúgy válogatósak. Már máshol is írtam, hogy én női szemmel látok egy szép lányt, akkor egy fiúhaverom biztos rámondja, hogy az csúnya vagy átlag (pl mert éppen nagyobb a feneke, de az arcán nincs semmi kivetnivalója).


69%-os. amit leírtál az jön le, hogy egy megkeseredett, pasi vagy. A gondolkozásod korlátozott és általánosító. Légyszíves gondolj azért a kivételekre is!, mert így a te személyiségeddel 40 évesen se leszel álomférfi.


Tehát jó lenne ha nem a nők többségének a viselkedése miatt ítélnétek el a többi normális nőt, akinek a póthaj, műköröm meg egyéb ismeretlen fogalom.


Elég szép, hogy a kérdező odaírta, hogy nem sértésnek szánta a kérdést, erre meg egy csomóan úgy válaszolnak, mint akik vérig vannak sértve és rosszindulatúan próbálják visszabántani a kérdezőt. Tisztelet a kivételnek!

2013. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Wadmalac ***** válasza:

Az tény, hogy sok a csinos lány. Meg az is tény, hogy sok csinos lány választ férfiszemmel nézve nem kifejezetten jóképű pasit. Nos akkor vagy én nem látom női szemmel a pasikat (ami igen valószínű :D), vagy a picit is agyasabb csajoknak nem a reklámplakát-fotó-fej a lényeg (azért ezt is valószínűsítem .:D).

Innentől a kérdésre nem lehet igen-nem választ adni. :)

2013. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
35%

A férfiak gondoljanak a kivételekre,de az itt válaszolgató nők tulajdon képpen kollektíven rámondják a másik nemre h ronda.Oda írta h nem sértésnek szánta.Igen?Júj,akkor biztos nincsenek mögötte rejtett utalások.Te 1 p*csa vagy kérdező.De nem sértésből.

Például én nem sértődtem meg,mert akinek nem inge ne vegye magára,viszont az a szövegelés ami itt megy a nők részéről mindent el is árul a jellemükről.És igen általánosítottam.

2013. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

#21 (Éppenséggel 5-ös voltam mindkettőből, de ez most nem ide tartozik)

Tudom hogy Magyarországra elég sokféle népet betelepítettek a történelem során, meg a környező szlávokkal is keveredtünk rendesen, szóval a genetikai sokszínűség elvileg garantált, így nem lehet szó beltenyészetről. Én csak azt , mondtam hogy gyanús. Valószínűleg inkább akkor Y kromoszómán véletlenszerűen felhalmozódott negatív tulajdonságok hatása.

2013. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

25: egy szóval nem írta, hogy rondák a férfiak! :O

csak azt írta, hogy szerinte több a szép nő mint jóképű férfi. ez nem jelenti azt, hogy jóképű férfiak nem léteznek!! senki nem írt ilyet!

2013. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Jaj, de tudtam, hogy ez lesz! :D Megint jönnek ezek a hím soviniszta megkeseredett emberek, hogy a nők milyen gonoszak, meg csak a pénz, meg a külső, blablabla...


És igen, direkt írtam oda, hogy nem sértés, vagy rosszindulatból kérdezem ezt, mert megint jöttök a szokásos dumával, mint a kiskacsák, hápogni. De látom, felesleges volt. De még mindig nem 100%osan tartunk a témánál. De azért annak örülök, hogy pár embernek sikerült felfognia, mire voltam inkább kíváncsi :)

2013. szept. 12. 14:11
 29/39 anonim ***** válasza:
48%
hogy miért? nem tudok rá válaszolni, viszont kénytelenek vagytok "csak velünk" beérni, ha meg nem tetszünk nem kötelező velünk lenni egyedül is leélhetitek az életeteket azt csináltok amit akartok :) De ti nők se vagytok mindig szépek míg ti 30-40 éves korotoktól folyamatosan csúnyultok és már alig kelletek majd valakinek addig mi pasik vígan csípjük majd fel a kis 20-as éveiket taposó fiatal szép lányokat ugyanis mi egyre "sármosabbak" és jobbak leszünk ;)
2013. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
A beltenyészet esetleg a briteknél áll fenn (viszont őket szeretitek, mert divat nedvesedni a brit akcentusra - amit ti fel sem ismertek -, meg amúgy is, a UK, vagyis szerintetek "Anglia" olyan trendi). A magyarok között nincs olyan, aki tisztán "magyar". Rengeteg volt a keveredés. Én például nagyrészt német vagyok (abból is kétféle), de van bennem sok magyar, némi szerb, szlovák sőt román vér is. Mindezek ellenére átlagos a kinézetem, nem vagyok jóképű.
2013. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!