Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért több a szép nő, mint a...

Miért több a szép nő, mint a jóképű férfi?

Figyelt kérdés
Most különösebben Magyarországra gondolok. Talán beltenyészet? Az utcákon is, és bárhova megyek, több szép arcú nőt látok, mint vonzó, sármos férfit. De ezt rajtam kívül már többen is állították. Minden sértés, és rosszindulat nélkül, komolyan kérdezem.
2013. szept. 12. 10:53
1 2 3 4
 31/39 Wadmalac ***** válasza:

"hím soviniszta-megkeseredett emberek"

Oximoron. :D

Egy igazi hímsoviniszta mitől keseredne meg? :D

2013. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
#23 Nem erre gondoltam, hanem h férfiakkal szemben kritikusabbak vagytok, mint mi férfiak a nőkkel szemben. Egy másik nővel szemben lehet h nem annyira jellemző ez.
2013. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

-nincs több szép nő mint jóképű férfi CSAK

-egy férfi sokkal kanosabb, egy átlagos csajt is szépnek lát, megrakná, beleszeretne.

-egy nőnek viszont nagyok az igényei, és ők nem indulnak be pusztán a külsőtől hanem kemény menő kisugárzás kell, ami jó külsővel társul és úgy tűnik a csajoknak hogy több a szép lány de sok a ronda srác

2013. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg inkább akkor Y kromoszómán véletlenszerűen felhalmozódott negatív tulajdonságok hatása."


Láttál te már mikroszkópban Y kromoszómát? Én láttam. Kb. úgy néz ki egy X mellett, mint egy nagyon pici v, de tényleg egészen apró. Baromi kevés információt hordoz, így elég nehezen tudnának a negatív tulajdonságok felhalmozódni rajta, ráadásul biztos vagyok benne, hogy az arcszerkezetért felelős gének nem az Y-on hanem a szomatikus kromoszómákon vannak. A férfiak genetikai betegségeinek egy nagyon jelentős hányadáért pl. haemophilia A egyébként pont az anyai X a felelős.

Arra pedig kíváncsi lennék, hogy az itt fitymáló nők, hány országban jártak eddig (én 20 körül tartok), hogy ilyen jól meg tudják ítélni a magyar férfiakat...

2013. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
16-os, valaki nagyon megbántotta a kis lelkedet.
2013. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Mert a nők ízlése sokrétűbb mint a férfiaké.


Ha egy nő ápolt,átlagos arca és normál alakja van akkor az már a férfiak 3/4 énél nyerő.


Olyan férfi azonban nincs aki a nők nagyrészének tetszene mert az egyik nő a kreolokra bukik,más a fehérekre vagy ,vékonyakra,izmosakra,borostásra,sármosra,kisfiúsra stb.


Aki neked rossz pasi az màsnak lehet ideál.

2013. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ezt teljes mértékben így gondolom, hiszen csak a lányokhoz vonzódom :PP
2013. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
36-osnak szerintem igaza van!
2013. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Én sok országban jártam már és jelenleg is külföldön élek. Szerintem is sokkal több a szép nő Magyarországon. De a szláv országokban is hasonló a helyzet. Szerintem ezek a fajta genetikai vonások amik nekünk vannak inkább a nőknek kedveznek. A magyar és kelet európai lányok messze híresek a szépségükről, míg a férfiak...nem.

Bár vannak országok ahol mindkét nem egyformán szép, vagy több a jóképű férfi, azért úgy összességében szerintem a világon több a szép nő, mint a jóképű férfi. Egyszerűen a férfiak nem erre lettek kitalálva, hogy jól nézzenek ki. Ez a mi feladatunk, hogy vonzóak legyünk, nekik más a funkciójuk. Meg sokszor nem is arról van szó, hogy az illető genetikailag csúnya, hanem, hogy a legtöbb férfi nem ad magára, mert nem fontos nekik, hogy jól nézzenek ki . Míg mi azért elég sok időt, energiát szánunk arra, hogy csinosak legyünk, mert ez az elvárás, hogy egy nőnek szépnek kell lennie. Egy férfinál ez nem olyan fontos. Nagymamám szokta mondani, hogy "egy férfi elég ha egy fokkal szebb az ördögnél" :)


L/25

2013. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!