Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ilyen érzéketlenek...

Tényleg ilyen érzéketlenek lennének a lányok?

Figyelt kérdés
Nem fogok konkrét példát írni, de annyiszor volt már velem, hogy megtetszett egy lány, kedves, udvarias voltam vele, közeledtem felé, próbáltam minél jobb fej lenni és a humoromat is értékelték, mégis, jön egy kigyúrt, jóképű fiú, én meg hirtelen el vagyok felejtve. Én képes vagyok hülyét csinálni magamból egy lányért, aki szimpatikus, szép, kedves, okos, szóval minden összetéve, ami okot ad rá, hogy érezzek valamit iránta, ő mégis semmibe veszi. Ennyire kétszínűek lennének a lányok? A sok "Csak a belső a fontos!" és "Érzékeny fiúra vágyom!" mondat mind hazugság lenne?

2013. szept. 12. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ember... Gyúrd ki magad akkor te is, és gondold el mennyi nőt megkaphatsz a tökéletes belsőddel karöltve...
2013. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy tökéletes a belsőm, korántsem az, nem vagyok egoista, mielőtt félreértenéd, csak azt akartam kifejteni, hogy én mindent megteszek, mégis ez történik mindig.
2013. szept. 12. 23:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, pont ezt a "bocsi, hogy élek" reakciót akartam kicsikarni belőled... Ezen változtass. Állj ki magadért.
2013. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez nem érzéketlenség egyszerűen csak nem te tetszel neki, más az ideálja. ahogy gyönyörű és kevésbé szép lányok is vannak, úgy fiúknál is így van ez. nem tetszhetsz mindenkinek, csak mert kedves vagy, ne sajnáltasd magad. nem az ő baja hogy "hülyét csinálsz magadból". ha nem reagál a "jelekre", akkor állj tovább. most ez miért érzéketlenség? nem lenne neked gázabb ha sajnálatból randiznia veled mert nem akar megbántani? egyébként igen, ezek a mondatok hazugságok szerintem. legalábbis kevés ilyen ember van. fogadd el és legyél nagy fiú.
2013. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Nem a megfelelő lányoknál próbálkoztál.

A lányok a rossz fiúkat szeretik.

Aki túl jó az már nem is kell.

Tényleg ekkora szemetek...


Nem tudom, szerintem ez örök kérdés marad. Ráadásul a női szemszögből is fel lehetne tenni ugyanezt a kérdést. :/

2013. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem érzéketlenség és nem is kétszínűség. Ez számítás.


Fejlessz ki magadban még valami jó tulajdonságot, ami tetszik is a lányoknak, mert érzik belőle, hogy képes lennél megvédeni őket és ellátni, felnevelni a gyereküket. A kedvesség, udvariasság jó dolog, de sajnos önmagában ez még nem elég ide. A humor se rossz, de úgy néz ki, önmagában az is kevés.


Ha ez meglesz, akkor lesz olyan lány is majd, aki hozzád fog ragaszkodni.

Ja, és valamennyire azért gyúrd ki magad. Heti 2 konditerem már elég némi izomhoz.

2013. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#1: Egyetértek veled és igyekszem is, de tudod az embernek nincs sok önbizalma a sok kudarc után.

#4: Elhiszem, hogy nem érdeklem, de egyiküket sem? És nem azt akarom, hogy sajnálatból járjon velem, hanem mert esetleg hatok rá.

2013. szept. 12. 23:27
 8/15 A kérdező kommentje:
Gyúrni járok, csak nem vagyok épp izompacsirta, de nem vagyok rossz kondícióban.
2013. szept. 12. 23:29
 9/15 anonim ***** válasza:
biztos lesz olyan lány akire hatni fogsz
2013. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom kérdező el vagy kicsit tévedve.

A csajoknak ugyanúgy elsődleges szempont a potenciális partner külseje, mint neked.

Lehetsz te kedves, udvarias, ha nem vagy jóképű, lekophatsz.

2013. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!