Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Üdv Fiuk lányok! Jártatok már...

Üdv Fiuk lányok! Jártatok már ti így? Mi a megoldás mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy megtetszett egy nagyon szép lány nekem,de olyan ez a lány akire már évek óta vártam hogy megjelenjen az életemben!Tudom tökéletes ember nincsen ám valahányszor látom ezt a lányt úgy érzem maga a tökély!Most kérdezhetnétek ,akkor mire várok,miért nem jövök össze vele!?Nos az a bibi ami még eddig nem sürün fordult elő velem ismerkedés alkalmával!Mégpediglen az hogy valamiért irtózatosan zavarba jövök ha közeledem hozzá és nem jut eszembe semmi épkézláb szöveg,nagyon fura és nem tudom mit kezdjek a helyzettel! Ti jártatok már így hogy leblokkoltatok egy bizonyos helyzetben?Általában humorosan szoktam ismerkedni,viccesen udvariasan mondhatnám,de ez a lány megigézett és szeretnék biztosra menni,mit tegyek hogy ne szúrjam el?köszi az megjegyzéseket előre is!

2013. jún. 24. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

csak legyél őszinte és add önmagad

ha az nem jön be neki, nem ő a neked való

2013. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, én is ugyanígy vagyok egy csajjal...én is azt gondolom róla, hogy ő maga a tökély számomra, ezért tök idiótán viselkedem, bénázom vele, töketlenkedem, bizonytalankodom, nem épp a magabiztosság szobra vagyok. Most hétvégén voltam buliban és kipróbáltam tudok-e még csajozni, vagy más csajoknál is zavarba jövök-e. De semmi, tök jól nyomtam a dumát, röhögtek rajtam a lányok, tetszettem nekik, magabiztos voltam. Miért? Mert nem volt tét, ha elküldenek a rákba, annyit mondok "Who gives a fuck?". De ha róla van szó...blokk. De k*rvára nem szándékosan csinálom, csak egyszerűen ez van... Mit tegyél? Nem tudom :D De ha kitaláltad, mondd már el nekem is :D
2013. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
totál bele vagy zúgva, azért vagy zavarba, és ezzel minden rendben is van :D csak bátorság, nembaj ha látja rajtad :D
2013. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezek szerint van más is aki hasonló szituban van!

Hogy önmagamat adjam azzal nem lesz gond, mindig magamat

adom,és a személyiségem szerencsére megnyerő,ma is láttam, és csak annyit tudtam kinyögni mivel ebédjét költötte el, hogy jó étvágyat! Rám mosolygott, köszi mondta, én meg álltam ott mint egy balfac szótlanul!De sebaj, nem adom fel! még egyszer nem! Évekkel ezelőtt elbalfacoskodtam életem eddigi legnagyobb szerelmét,de most megfogadtam nem követem el ugyan azt a hibát!Mert ahogy John Mclane is mondta,hogy léphettem kétszer ugyan abba a carba?.. na ezt nem akarom eljátszani újra én se:)Drukkoljatok,aztán aki érdemben tud használható tippet adni annak megelőlegezek egy ingyenes belépőt a lagzimba, ha összejön :)

2013. jún. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!