Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esély társkere...

Szerintetek van esély társkeresőn normális embert találni?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, és szeretnék már egy normális srácot össze szedni, de itt a meló meg minden. Nem nagyon van időm, energiám csak úgy császkálni a városban és pasikat nézegetni. Van valakinek pozitív tapasztalata a társkereső oldalakkal?? Fiúk, lányok írjatok! :)

2013. szept. 14. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva lehet.
2013. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
2013. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha magadat értelmesnek, normálisnak titulálod, akkor ebből kiindulva lehet. Személyes tapasztalatom éppenséggel nincs, de amennyi társkereső oldal üzemel, ráadásul elég nagy lélekszámmal, biztos, hogy van olyan, akinek már bejött.
2013. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok..:)..És normális alatt, bármi jöhet csak ne legyen egy papucs, nyálas..határozott férfi legyen XD :)
2013. szept. 14. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
társkeresőn lehet, csak tanulj meg válaszolni az üzenetekre...
2013. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kétlem
2013. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A "normális ember" nálad mit jelent?


Mert ha a nagy általánosságú jelentését veszem (kőgazdag, kigyúrt, jóképű), akkor nincs esély.

2013. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ASOT ***** válasza:
Nem vagyok fent társkeresőn, nem vagyok normális sem, de azt tudom hogy minket egymásnak teremtett a sors. A Fanta súgta!
2013. szept. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vodkás volt az a fanta? ;-) :-D
2013. szept. 15. 09:08
 10/10 anonim ***** válasza:
A páromat is ott ismertem meg, szerintem nincs semmi rossz a netes ismerkedésben, izgalmas és meg lehet találni a párodat. Hajrá! :)
2013. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!