Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az miért van,...

Szerintetek az miért van, hogy az emberek mindenfélét kombinálnak?! Légyszi normális véleményeket írjatok.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, párkapcsolatban élek, és együtt is élek a párommal... nagyon szeretem és soha nem csalnám meg... viszont szeretek azért ide-oda mászkálni, barátnőkkel, barátokkal.. találkoztam 2 fiú ismerősömmel és elkezdtek össze vissza keverni, hogy mert én biztos azért találkozok a fiúkkal, hogy ...... stb.stb.. és ezt nem értem meg, ha egyszer szeretem, Vele élek, nap, mint nap együtt vagyunk, egy kis szabadidőt nem tölthetek barátokkal, anélkül, hogy menne a keverés?!? szerintetek bennem van a hiba?!

2013. szept. 16. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Féltékeny, lehet, hogy nem bízik meg benned teljesen.
2013. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem benned van a hiba, sajnos az emberek ennyire kicsinyesek. Alapvetően úgy állnak a dolgokhoz, hogy ha a saját házuk előtt áll egy nagy kupac szar, akkor nem kezdik el ellapátolni, hanem inkább megpróbálnak a szomszéd háza előtt is keresni egyet, hogy aztán azzal foglalkozhassanak, arra mutogathassanak a sajátjuk helyett.


Én a magam részéről mindig jót mulattam ezen. Gimiben volt egy csomó csaj haverom, akikkel folyton együtt lógtam, de nem volt köztünk semmi. Abszolút nem is érdekelt, ki mit gondol, a páromat meg nem zavarta, ő is jóban volt velük, semmi problémát nem okozott a dolog. Akkor maradt csak tátva a szám, amikor egy tanár pletykált rólam egy csoportjának, aki engem nem is tanított, csak látásból tudtam, ki az. Egy haverom járt abba a csoportba, és ott adta elő, hogy mennyire sajnálja a barátnőmet, mert látott a parkban xy csajjal.


Na ezen már tényleg szétcsúsztam, mert ha már a tanároknak sincs jobb dolguk, mint felnőtt ember létükre a gyerekek szerelmi életében szövögetni a kis intrikájukat és a diákokkal kipletykálni ezt, akkor nincs már miről beszélni sem.


Azon már kicsit sem lepődtem meg, amikor az ötéves érettségi találkozómon egy évek óta nem látott osztálytársam említette, hogy nem gondolta, hogy ilyen jól megleszünk még ennyi év után is, főleg az én nőügyeim után. Az volt a durva, hogy az illető teljesen zavarba jött, amikor közöltem vele, hogy mindig is hűséges voltam. Olyannyira készpénzként kapta az infókat, hogy fel sem merült benne, hogy nem igaz. Az emberek így működnek, ez van...

2013. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!