Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom lehet bajban vagyok?...

Nem tudom lehet bajban vagyok? (bocsanat ha rossz temat valasztottam)

Figyelt kérdés
Na az van hogy egyszer furdes kozben mikor mostam a herémet, akkor azt vettem eszre hogy a bal herem mellett van egy kisebb tumor.Nem tudom olyan 5 cm lehet az atmeroje, és egyaltalan nem tudom hogy mi az.Nem faj meg semmi nincsen semmi bajom megnyomkodom akkor se faj csak ha mar picit erosebben akkor szurast erzek. Ugyanaz mint ha a herem lenne csak kicsiben. Es nincs otletem hogy mi lehet az, mar egyszer tettem fel ezzel kapcsolatban kerdest, volt olyan valasz hogy mellekhere lehet meg volt olyan is hogy gyulladas.Egyszeruen nem tudom mi az nagyon felek hogy valami rak, daganat vagy esetleg tumor es hogy rossz hatassal lenne a szervezetemre. Valami otlet ? hogy mi lehet, vagy hogy pontosan mi az.. Es lehet belole nagy baj ? nincs semmi tunete
2013. szept. 16. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

orvooooos


Én is elugrok a körzetihez gyorsan, mert lemartam a bőrt az arcomról. Miért itt kérdezősködsz? Mi honnan tudjuk?

2013. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én csak tippet kérdeztem nem azt mondtam hogy mindenki mondja meg hogy mi az..
2013. szept. 16. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
"kisebb: 5cm" MENJ MÁR ORVOSHOZ MIELŐTT LEESIK B-MEG!!!
2013. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

5 cm-t eddig nem írtad.


Hererák lehet vagy visszér. Menj orvoshoz bameg!

2013. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a bal herem mellett van egy kisebb tumor"

Ezt te már megválaszoltad, ráadásul saját magadnak. Ezek után azt nem értem, mi a csodáért nem mész orvoshoz? Az 5 centi már nem is kicsi. Lehet, hogy jóindulatú, de minél többet halogatod a szakembernek való megmutatást, annál több esélyed van rá, hogy ne legyen az.

2013. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!