Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek pár kiló plusszal...

Szerintetek pár kiló plusszal lehet valaki általános értelemben véve, szexuálisan vonzó pasi? +kép

Figyelt kérdés

Szóval először le szeretném tisztázni hogy nem a kövérségről beszélek,nem a +20-30kiló túlsúlyokról,a szétfolyásról meg az óriás hurkákról.

Hanem kb. 6-8 maximum 10kg felesleg van rajtam.

(igen,diétázom,igen,sportolok,rajt vagyok az ügyön ha csak ennyit szeretnél beírni h fogyjak le,akkor azt már meg is spórolltam neked...rajta vagyok nyugi:) )


A kérdésem,elsősorban olyan fiatal lánokhoz szól akik egy kép alapján reálisan és őszintén meg tudják ítélni hogy Ők ismerkednének,illetve adott esetben lefeküdnének e egy ilyen fiúval? 22éves fiú vagyok(volt már több kapcsolatom,nem vagyok má szűz,tudom merre hány méter,nem elsősorban ismerkedésből írom a kérdést)


Rengeteget (talán túl sokat is) gondolkodom azon hogy mit gondolnak rólam mások,milyen lehetek mások szemében,ha rámnéz egy lány fújol vagy tetszem esetleg valakinek? És ebből adódik néhe egy kis belső feszültség, hogy nincs kialakult és elfogadott énképem,néha egy disznónak érzem magam,néha meg "versenyképes" férfinek.Nmtudom besorollni magam,és nemtudom engem hová sorollnak be.Nagyon szar dolog egységesen kialakult,és letiszult éntudat nélkül gondolkodni magamról,ezért is vetemettem erre hogy itt anonim módon megkérdezem mit gondoltok.

Tehát szerintetek ez a test kizár engem a mai fiatalság-álltal vonzónak titulált pasik sorából,vagy nem? Belefér? Adnád? stb.-stb.

Csak őszintén:)


képet privátba kaptok ha írtok,kort meg megyét!(szintén privátba:)


2013. szept. 16. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
én igy vaktába megmondom 5kiló +al még simán még ha nem is vonzó de ha belsőre bejösz egy lánynak akkor szerintem efelett szemet fog hunyni
2013. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj ha egy pasin van fölösleg, ha az szépen oszlik és magasság is van hozzá..
2013. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
egy cipőben evezünk :D
2013. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Képért nem kuncsorgok, anélkül is meg tudom mondani: igen, lehet +10-el is szexuálisan vonzó.

De nem mindenki számára.

Ahogy a vékony srácok, vagy a kigyúrtak se jönnek be mindenkinek.

2013. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet, segítek szívesen:)
2013. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén attól függ, hogy hova megy a plusz 6-8-10 kg.

Nekem általában bejönnek az ilyen pasik, jobban mint nagyon kigyúrt pasik, de pl ha a mellre hízott és "cickós" :D az nem biztos hogy bejön.

Nem írtál se magasságot, se kg-t, szóval elképzelni se tudom, hogy mennyire feltűnő. Ha alacsonyabb vagy az átlagnál valószínűbb, hogy feltűnőbb az a felesleg, de nem jelenti azt hogy gázabb.

2013. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jézusom, egy férfi, aki három bekezdés hosszan elmélkedik önnön adottságairól nyilvánosan...


Figyelj, ezek után tök mindegy, hogy nézel ki.

2013. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sistike82 válasza:
Mindenkinek megvannak a maga fetishei, így hát biztos van olyan, akinek ez bejön
2013. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a bukszádban nem kis felesleg van vonzó leszel a nők számára.
2013. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!