Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha egy szép lány szemez...

Fiúk, ha egy szép lány szemez veletek a buszon/villamoson és nektek is nagyon bejön (. )?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ilyenkor? Ha van tapasztalatotok, osszátok meg!

Sok fiúval szemezünk, láthatóan zavarban vannak, és szerintem félnek odajönni. Én komolyan is tudnám gondolni, hogy számot cserélünk és ha minden jól működik, összejövünk, stb (ez már magától jön utána).

Szóval van olyan nektek akit így vártok hogy jaj szálljon fel hadd lássam, stb. utána fantáziálgattok róla, elképzelitek hova mennétek stb?


Olyanokra gondolok, akiket rendszeresen látni szoktatok, tehát nem csak így egyszer (vagy ha elsőre, akkor az nagyon ilyen UHHH pillanat)


2013. szept. 19. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy :DDD


(nekem például eszem ágában sincs odamenni ilyen esetekben)

2013. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy egy buszon odamennék mégis csak mindketten tartunk valahová ha esetleg néz rám és mosolyog akkor talán oda megyek
2013. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem ez bejön, ha ez elő fordulna velem megpròbálnám összeszedni a bátorságom és oda megyek
2013. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én odamennék, de mivel ronda vagyok, soha nem szemeznek velem a lányok.
2013. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mivel azt mondod, hogy "sok fiúval szemezünk" feltételezem, hogy nem vagy egyedül, lehet ez az oka h nem mernek odamenni


23N

2013. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, úgy értem egyedül vagyok, és több fiú van akivel szoktam szemezni, mert gyakran látomőket stb.
2013. szept. 19. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy mikor érek már haza végre tolni egy jó kis Tyrian 2000-t, és hogy melyik pályán lehet megvásárolni a Zicca Flamethrowert a hajómra.
2013. szept. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!