Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác! Hogyan...

Tetszik egy srác! Hogyan hívhatnám jobban magamra a figyelmét? Szerintetek régebben (egy hete) még tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de az osztálytársam. Egy hete órákon sokszor rám nézett, és mikor ránéztem gyorsan elkapta a fejét. Többször is a közelembe volt meg minden. Nekem nagyon tetszik, de mostanában azt vettem észre, hogy már egyáltalán nem néz rám és nem is beszélünk. Én félénkebb lány vagyok ezért nem merek úgy oda menni és megkérdezni hogy eljön-e velem valahova vagy ilyesmik. Mit csináljak? Hogyan hívhatnám jobban magamra a figyelmét? Szerintetek régebben (egy hete) még tetszettem neki?

2013. szept. 21. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél bátorságot menny oda hozzá mást nem tudok mondani az olyan aranyos mikor egy csaj jön oda hozzám,lehet neki is tetszeni fog.
2013. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de állandóan körbe van véve a baráti körével. és ha oda megyek mit mondok neki? szia.mizu? ez így nagyon nem megy nekem:( kérlek segítsetek!!
2013. szept. 21. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
fb v vmi ? miért nem irsz rá , sztem neki is tetszel , csak ő feladta ,lehet h azt hiszi h neked nem tetszik , és nem akar plus terhett rád tenni h most nézz téged , azt lehet h zavar ha néznek, sztem fb- v vmi irjál rá :)
2013. szept. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és mit írjak neki fb-n? eddig csak én írtam rá,akkor már sikerült vele összehoznom egy korrepetálást,csak nem úgy sült el ahogy akartam/gondoltam volna. mert nem kettesben voltunk hanem az összes barátnőm és neki a barátai figyeltek minket. hogyan kezdeményezzek egy beszélgetést?/mit írjak neki?
2013. szept. 22. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!