Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Megismertem nem rég 2 lányt, osztálytársaim. Ők már dolgoznak, sok diák munkát elvállalnak. Ezzel nem is lenne baj, de sokszor az miatt nem jönnek iskolába, mert éjszakáznak és nem bírják 1xre a sulit is meg a melót is. Erről nekem az a véleményem, hogy ez hülyeség, tanuljon az ember ameddig teheti, főleg ha még a szülők támogatni tudják. Persze, őket támogatják még a szüleik. Más is van ezen a véleményen?

2013. szept. 22. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha támogatják őket akkor szerintem felesleges ennyire törni magukat.

Viszont azt becsülöm bennük,hogy megdolgoznak a pénzért és nem csak elverik anyuci apuci fizetését.

2013. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én tuti otthagynám a melót. Fognak még eleget dolgozni.
2013. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Nyáron dolgozok, de ha iskola van, akkor tanulok. Bár az is igaz, hogy simán megoldható suli után a munka, de csak részmunka időre. Nem kéne éjszakázni e miatt. Mondjuk igaz, hogy sokak a hétvégi bulizásra gyűjtik a pénzt és nem különösebben gondol bele abba, hogy a tanulásra sokkal több szüksége lenne.
2013. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az előttem szólóknak teljesen igaza van. te beszéltél már velük erről?
2013. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, mert csak most ismertem meg Őket és nem akarok bele szólni az életükbe.
2013. szept. 22. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!