Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a következő dologról!?

Figyelt kérdés

Na szóval,előre leszögezném,hogy nem azért tettem fel a kérdést,mert éppenséggel "Párt keresek" magam mellé,csak érdekel néhány "ÉRTELMES" ember véleménye!


Az a helyzet,hogy nekem mondták már egy páran,hogy jóképű srác vagyok,és igen intelligens is,de valahogy én mégsem ezt gondolom! Tele vagyok önkritikával,mert csúnyának tartom magam,és nem mondanám azt magamra,hogy " Hely,de műveltséges fiatalember vagyok" !Igazándiból,én arra törekszem,hogy mindenkihez őszinte legyek,és kedves! Már aki megérdemli azt,hogy kedves legyek hozzá,de az őszinteség alól nincs kivétel!!! Másodszor viszont.... Szívesen ismerkedek,ha új társaságba kerülök,de sajnos az a szomorú tapasztalatom,hogy nagyon sok egoista,és beképzelt lány van! :/

Nos,akkor rá is térnék a lényegre,csak néhány mondatban szerettem volna összefoglalni,hogy milyen is a személyiségem!

Amint már korábban említettem,hogy mondták rám páran azt,hogy sármos/jóképű fiatalember vagyok! De én azt vettem észre,hogy csak az átlag alatti,és a molett alkatú lányoknak tetszem! Tehát,ha egy 10-es skálát nézünk,és azon a skálán,legyen egy 8-as szinten lévő lány! Szerintem ezeknek a jobb szinten lévő lányoknak abszolút nem tetszem,pedig nagyon sok helyen látom azt,hogy ronda pasi+Bombázó csaj! Nem mintha én olyan szép,és helyes volnék,csak valahogy ez kissé meghökkentő a számomra,hogy nekem mindig az ilyen "Átlagalatti" nőkkel kell beérnem!

Szerintetek velem van baj? Vagy esetleg más lehet a probléma forrása?


LEHETŐLEG NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK A KÉRDÉSEMRE! KÖSZÖNÖM! :)

És elnézést kérek a kisregényért,de csak így tudtam összefoglalni,amit szerettem volna mondani,és kérdezni!


2013. szept. 18. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
az egèsz èletedet leìrtad?
2013. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És a belső? Vagy olyan nincs?
2013. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez normális válasz szerinted? Az előbb írtam,hogy normális válaszokat kérek! Ha te ezt nem értetted meg,akkor ez csak a te személyiségedet határozta meg!
2013. szept. 18. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok!
2013. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pain for Pleasure ***** válasza:

Az a véleményem, hogy felszínes vagy. Mi az, hogy ronda pasi + bombázó csaj?! Annak a lánynak az a "ronda" srác nem számít csúnyának, valószínűleg sokkal kedvesebb ember nálad.

Vegyél vissza magadból!

2013. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze,a belső is számít! Én egy szóval sem mondtam azt,hogy az nekem nem számít! Csak valahogy az egy kicsit furcsa,hogy nekem mindig az átlag alatti nők jutnak,holott a tőlem alacsonyabb szinten lévő férfiaknak bombázó barátnőjük van!
2013. szept. 18. 19:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt a kifejezést arra értettem, hogy ronda pasi (Pattanásos,lófogú,sovány)! Akkor ezek szerint sok ember felszínes a munkakörömben,mert sok ember egyet ért velem!
2013. szept. 18. 19:15
 8/9 anonim válasza:
Önértékelés!!Amíg magadat csúnyának látod,addig a 10-es lányok észre sem fognak venni.A szépség belülről fakad.
2013. szept. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom,ilyen vagyok! Tele vagyok önkritikával! Ez van.....
2013. szept. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!