Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt mégis hogy merészelik a...

Ezt mégis hogy merészelik a lányok?

Figyelt kérdés

Társkeresőn olyanokat látok, hogy olyan nők írják le, hogy nekik jótestű és jóképű pasi kell, akiknek a saját külsője kívánnivalókat hagy maga után, de hogy érthető legyek, nevén nevezem a dolgot:


Tehát: Ocsmány, kövér nők írják le, hogy nekik kisportolt testű és szép arcú férfi kell!


Ha bezzeg én írnám le, a vézna, alacsony és nem jóképű srác, hogy nekem jó csaj kell, akkor minimum szánalmat ébresztenék az emberekben.


Ezek a ronda nők meg még kikérik maguknak!


És tudjátok mi a szomorú, hogy jut nekik jó külsejű csávó!


Ez nagyon igazságtalan, hogy egy nőnek, amig van vagina a lába között, addig semmi se tudja lenullázni a huspiaci értékét, ellenben, ha egy pasi nem határozott és nem és néz ki jól, akkor már a kutyának sem kell!


2013. szept. 23. 00:36
1 2 3
 11/24 Mirk ***** válasza:
83%

Tisztelik a férfiakat, csak nem azokat, akik a neten rinyálnak, hogy nincs nőjük és MÉG a csúnya nőknek is lehet társuk. Nem gondolod, hogy ilyen viselkedéssel bárki is tisztelni fog.

Ha akkora tiszteletre méltó férfi vagy, akkor kapcsold ki a gépet, öltözz fel rendesen és menj ki, szerezz magadnak egy normális nőt.

2013. szept. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kérdező kiváncsi lennék milyet értesz konkrétan ocsmány lány alatt. Nekem van csomó lányismerősön akik nem túl jó külsejűek és kb mind egyedülállóak..de ha van is palijuk hát az se vmi nagyszám...(külsőleg legalább is)
2013. szept. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen mert 30fölött,a nők már azért nem olyan bombázók mint előtte,főleg ha becsúszik 1-2 gyerek,azért már kevésbé érdekel annyi férfit mint előtte,a férfiak meg ahogy telik az idő egyre sármosabbak,és egyre több nő figyel fel rájuk.Ezért van vége az arany életnek! :D,Amúgy ezzel a jelenséggel én is találkoztam hogy Jabba külsejü nőknek csak és kizárólag Brad Pitt-ek jönnek be.... :D, sajnos ilyen undoritó világban élünk...
2013. szept. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Egy csúnya, nyomi pasi SOHA sem lesz sármos, maximum a gyarapodó vagyona ami megszépítheti a nők szemében...
2013. szept. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki csúnya, az ízlése szerint nyilván a szép emberekhez vonzódik. Tőled is jogos volna, ha a jó csajokra vadásznál, a nőktől is az, ha a jó pasikat szeretik. Attól, hogy kövér vagy, az ízlésed nem "hízik meg" veled együtt.
2013. szept. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt meg is sajnállak.
2013. szept. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"Attól, hogy kövér vagy, az ízlésed nem "hízik meg" veled együtt."


Ez így igaz. Ahogy a híd alatt is álmodozhat az ember Dubajról. Itt már csak háromféle embert különböztetünk meg.


1. Aki csak álmodozik és sosem nő fel és egyre frusztráltabb lesz, ahogy mennek felette az évek. Végül annyira elmerül az önsajnálatban, hogy vagy öngyilkos lesz, vagy a szervezete épül le emiatt annyira, hogy a 30-40-et sem éri meg.


2. Aki tesz érte és követi az álmait. Első lépésben LEFOGY és kihozza magából a maximumot.


3. Aki megmarad a REALITÁSOKNÁL és belátja, hogy ha ki is hozza magából a maximumot, akkor is vannak dolgok, amiket nem fog tudni elérni és megalkuszik.


A másodikat hirdetik úton-útfélen, de egyszer megfeledkeznek arról, hogy ha mindenki ezt tenné, akkor mivel minden véges (a jó pasik/csajok mennyisége is), csak a verseny lenne egyre keményebb, de semmivel sem élnénk szebb világban. Csak az a néhány szerencsés EGYÉN élne abban, aki SZERENCSÉS volt. Mert éppen jókor volt jó helyen.


A harmadik pedig a kegyetlen valóság. Hogy vannak, amiken tud az ember változtatni és vannak, aminek nincs. ENNEK TUDATÁBAN kell kihoznia önmagából a maximumot. Nem valami csöpögős, amerikai álmos, szirupos ideát hajszolva, ami NEM LÉTEZIK. Mert tegyük fel ő lesz a legerősebb kisugárzású nő/férfi a Földön.


Népszerűbb lesz? Igen.

Kiegyensúlyozottabb? Igen.

Több férfi/nő fog felfigyelni rá? Igen.

Lehetősége lesz akár boldogtalan párkapcsolatban élő emberekre hatást gyakorolva megszerezni őket? Igen.

BÁRMELYIK férfit/nőt képes lesz megszerezni? NEM!

Képes lesz azt az ILLÚZIÓT kelteni, hogy a TESTI hátrányai nem léteznek? NEM!


Erre szokták mondani a guruk, hogy ILYEN sekélyes emberért miért küzdesz? Van még elég hal a tengerben.


De a valóságról elfeledkeznek megint. Lehetsz te a bolygó legerősebb kisugárzású embere is, ha a társadalom 99%-a HULLADÉK, akkor maximum úgy jársz majd, mint Gandhi vagy Martin Luther King. Mindkettőt meggyilkolták.

2013. szept. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Attol meg hogy valaki kover nem biztos hogy ocsmany! Es van olyan ferfi akinek ez jon be vagy esetleg NEM a kulsot nezi!
2013. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

jaj, még kezdd el, hogy nem a külső számit.


vagy neked feláll az ocsmány testre is? Most ne vegyük számitásba, hogy szerelem, mert tudom, hogy szeretted mágikus dolgokba kapaszkodni és misztikumba, de most inkább ezt hanyagoljuk légyszi, mert itt a kérdés elsősörban alkalmi kapcsolatokról szól. De leirom érthetően:


A dagi, ocsmány nöknek, még az alkalmi dugásoknál elvárása, mitöbb követelése, hogy jó pasi legyen az illető!

2013. szept. 23. 15:10
 20/24 A kérdező kommentje:

ja meg egy ilyen dagi, de cicababa nő kiirja, hogy ő "már 3 éves korától vonzódik az egyenruhához"


Akárki akármit mond, az egyenruha az egy szex-szimbólum, mert a férfiasságot fejezi ki.


Bezzeg ha én irnám ki, hogy én már 3 éves korom óta vonzódom a nagy mellekhez, akkor azt mondanák, hogy probléma van velem.

2013. szept. 23. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!