Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek zavarban?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy fiú,de magam sem tudom igazán mi ez valójában. Már sokszor elegem lett belőle. Főleg azért mert bizonytalan vagyok,nem tudom én tetszem e neki,mivel ezt egyáltalán nem mutatja ki. Ettől függetlenül nagyon zavarban vagyok előtte,de a legdurvábban amit el tudtok képzelni?

Mit tegyek,hogy ne érdekeljen annyira?

Tanácsok

17/Lány



2013. szept. 23. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyek,hogy ne érdekeljen annyira?


Ne menj a közelébe, kerüld el.

2013. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Osztálytársam:)
2013. szept. 23. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj én is így vagyok csak én fiú és 18 éves én ha azzal a lánnyal aki nagyon tetszik és beszélni akarok akkor én is zavarba jövők de ha más lánnyal beszélek akkor semmi de ha vele két szót nem tudok kimondani és én is beszoktam képzelni durva szituációkat pl ha beszélgetni akarok vele akkor jó durván elküld a francba pedig amúgy kedves de ez van.Vegyél bátorságot és ne higgy a képzeletednek
2013. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Escalation válasza:
Általában a tartózkodóbb félnek van érzelmi fölénye. Ez a szabály. Tartózkodj és nem fogsz remegni, a szemébe mersz majd nézni. Próbálj arra cáfolni, hogy tetszik neked, keress és találj benne hibákat, kerekedj fölé. Érezd magad többnek vagy nézd le. Ezzel átmenetileg le tudod győzni az ingert, de nem végleg, mert ezzel csak magadat vered át. Végleg akkor szállsz vissza a földre, ha közel mész hozzá, lehet csak messziről tűnik vonzónak ( mint ahogy a mozaikot is messziről kell nézni). Tehát ne menekülj többet, csak érezd hogy ő is porból van és vízből..
2013. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :DDD
2013. szept. 25. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!