Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeged,2-es villamos- ki...

Szeged,2-es villamos- ki lehetett ez a srác?

Figyelt kérdés

Vasárnap este mentem haza a pályaudvarról és a villamoson utazott a barátjával egy srác, olyan 20 év körüli lehetett. Azt hiszem, beleszerettem. Iszonyatosan sötét barna szeme volt, ilyet még nem is láttam. Ezen kívül rövid, fekete haja (nem egyes géppel lenyírt, annál hosszabb).

Elég sokszor bámult rám, de lehet, hogy csak azért, mert én bámultam nagyon feltűnően :)

Elég nagy volt a tömeg, én leszálltam és azóta nem láttam :(


2013. szept. 23. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Minek mondanám itt meg mindenki előtt, ami amúgy is egyértelmű? Holnap este 8 kor a Dugonics téren várlak az egyetemi főépület előtt. Ha félsz, akkor nem vagy méltó rám :)
2013. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát ilyen helyesírással meg megfogalmazással főleg :D Egyébként meg egészen biztos, nem te vagy az, különben leírnád.
2013. szept. 23. 21:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi a gond a helyesírásommal? Tudtommal semmi! Ne viccelj már! Látom, hogy csak bele akarsz kötni az írásomba, tehát még nem vagy érett nő hozzám :)
2013. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
"Nem vagy méltó rám"- ez milyen mondat? :D
2013. szept. 23. 22:14
 15/16 anonim ***** válasza:

Én magamra vettem

Bár évek óta nem jártam Szegeden. 36 vagyok

Bár a szemem barna, és rövid a hajam

Jó leszek? ;)

2013. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Majdnem :P
2013. szept. 25. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!