Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magas, vékony lányok tényleg...

A magas, vékony lányok tényleg nem számítanak szépnek?

Figyelt kérdés
Magas vagyok (180 cm), hosszú lábú és vékony testalkatú. Azt veszem észre hogy az utcán mindig megbámulnak az emberek és ez nagyon zavar... Nőiesen öltözködök, ruhákat, szoknyákat hordok, általában rövideket, és tudom hogy azokat a lányokat akik így öltöznek megnézik, de engem sokkal többször és gyakrabban mint alacsonyabb barátnőimet...Azt hiszem ez nem éppen pozitív, engem nagyon zavar hogy mindenkinél magasabb vagyok, és amikor így néznek rám csak megerősít abban hogy sokban eltérek az átlagtól. 18/L

2013. szept. 24. 17:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Attól függ. Azért vagy magas, mert magas a tesztoszteron szinted. Ha megnézel más magas lányokat, elég fiús arcuk van. 180 felett mindenképpen. De te lehet hogy még nem vagy olyan, bár a testalkatodat nem éppen nőiesnek(formás alak, nagy mell stb.) írtad le.
2013. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
mutatsz képet?
2013. szept. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az én 188 centis magasságomhoz pont jó vagy! :D A kis mellekkel meg nincs probléma...

Ha neked nem tetszik a fenekedet, akkor azt pedig edzéssel formálhatod! Máshol meg jól áll a vékonyság(nem a gebeség)! :)

Kb ennyi... csak beképzeled magadnak a hülyeségeket és ezzel teljesen eltünteted az önbizalmadat!! Ne csináld!!

Ne agyalj olyanokon, hogy vajon mások mit gondolnak rólad! Magadnak tetsszél, érezd jól magad a bőrödben és kész!! :)

2013. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Pont azért néznek mert az ilyen szép magas lányok a szépek! Hosszú lábak vékony testalkat! Nekem nagyon tetszik!
2013. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Imádom a magas lányokat a hosszú lábaikkal és mindenükkel együtt! Magasságomhoz is megfelelnek, ugyanis közelebb vagyok a 2 méterhez, mint a másfélhez. Én sem vagyok átlagos és nem is keresek tökéletes nőt, mivel olyan nincs, csak hozzám tökéletest szeretnék találni. Egy 180 cm magas lány pedig áldás lenne. Igaz, én 13 voltam kérdező, mikor megszülettél, de ha egy érett pasira vágysz, aki rajongásig lenne képes szeretni téged és elfogadni úgy, ahogy vagy, keress meg! Nem bánod meg! ;)
2013. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább a magas ők vonzóak.

F

2013. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A magas lányok a legszebbek. Örülj neki, hogy megnéznek, csak pozitív lehet. :)
2013. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Magas tesztoszteron szint?? Ennek semmi köze ehhez, a magasság az esetek 99%-ban genetikai adottság, az esetek 1%-ban játszik csak szerepet más körülmény. Én 178 centi vagyok és nem nehéz kitalálni, hogy azért vagyok ilyen magas mert a felmenőim is majdnem mind magasak voltak. Anyukám is ilyen magas, apukám is, nagyszüleim is magasak. Nem vagyok férfias, széles csípőm van, nagyobb melleim, vékony derekam, nőies az arcom, és nem szőrösödöm...

Egyébként speciel engem még senki nem vádolt azzal hogy csúnya lennék a magasságom miatt.;)

2013. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Gyönyörű vagy, hidd el. A magas, vékony lányok a legszebbek. Ezt nem csak magam miatt mondom (mert rám is ez az alkat a jellemző. 14 évesen 173 cm, 46 kg...) hanem a fiúknak is ez a véleménye. Legalábbis az igazi férfiaknak. Ha megnéznek az utcán, az csak pozitív lehet. Mellesleg az öltözködésed is tetszik, ebben is hasonlítunk. :) Tehát nincs miért aggódnod. :) Annyit még hozzáfűznék a dologhoz, hogy az alacsony lányok is nagyon szépek. Nincs olyan, hogy csúnya lány, a szépség relatív!
2013. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a magas,vékony lányok nagyon is szépek!!!Az pedig,hogy a melleid nem nagyok az sem baj.Az a lényeg,hogy természetesek legyenek.21/F
2014. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!