Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átverve érzem magam. , valóban...

Átverve érzem magam. , valóban érezhetek így? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nyár eleje óta beszélgetünk facebook-on, egy suliba járunk, szóval onnan ismerjük egymást! Már észrevettem, hogy a suliban is mindig mosolygott meg köszönt, de nem igazán foglalkoztam vele. Mint már írtam nyár eleje óta dumálunk, nagyon jókat beszélgetünk, nyáron hívott, hogy menjünk el inni valamit, de nem nagyon értem rá, és így nem lett belőle semmi, a beszélgetésen kívül! Elkezdődött a suli, ha összefutottunk köszöntünk, meg mosolyogtunk egymásra, de nem nagyon beszéltünk, persze facebook-on órákig tudtunk beszélni! Van egy órának amire együtt járunk, és folyton piszkáljuk egymást, szócsatázunk! Többször volt már, h megérintette a hasamat, megcsikizett meg hasonlók! De van egy fura szokása, a lányoknak úgy "köszön", hogy puszit oszt, ez nem is volt fura, meg hát miért is lenne beleszólásom ha csak elvileg barátok vagyunk. Többször bókolt, meg minden nap ő ír rám. Nehezen bízok meg az emberekben, de benne valahogy könnyebb megbízni, ha rossz kedvem volt, megkérdezte, hogy mi a baj, szóval figyelmes volt! Kezdtem reménykedni, hogy talán kisül belőle valami jó! Egyszer elmentem meglátogatni, ahol suli mellett dolgozik, és nagyon jót beszélgettünk, mondta, hogy máskor is lehetne így összefutni! De mikor egyszer összefutottunk, az egyik barátnőm is velem volt, és bemutattam neki, ott is volt puszi-puszi! Rá pár napra tudtam meg, hogy a barátnőmre is ráírt facebook-on! És most olyan érzésem van mintha átvertek volna, pedig a sráccal szerintem csak barátok vagyunk, de mégis rosszul esik! Ilyenkor mi a legjobb lépés? Beszéljek a sráccal, hogy mit jelentsen ez, de nem tehetem, ha nem is volt köztünk úgy igazán semmi! Olyan hülyén érzem magam, nem tudom hová tenni a dolgokat! (mellesleg hallottam már másoktól is, hogy minden csajra rászáll, de nem hittem el..hisz ha így lenne akkor nem tepert volna hónapokon keresztül..ugye?!?) Lehet ebből még valami, vagy már ne is reménykedjek, hisz csak egy játékszer voltam, aki nem adta oda magát könnyen, és így megunták? Kérlek adjatok valami jó tanácsot!

16/L, a srác 19

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 27. 15:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mit 8rt a varátnődnek?
2013. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kicsit túl komolyan veszed ezt az egészet. Egyértelmű, hogy a srác a legközelebbi fát is felpróbálná, ha tehetné.
2013. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
*Mit írt a barátnődnek?
2013. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1.: Megkérdezte, hogy hogy van, de a barátnőm nem válaszolt rá, kb. két napig, csak utána, a srác meg egyből írta neki, hogy már azt hitte, hogy letiltotta, és örül, hogy nem így van!

2.: Nagyon úgy tűnik, hogy igazad van!

Köszönöm a választ!

2013. szept. 27. 15:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Tanácsokat azért még várok!
2013. szept. 27. 16:16
 6/14 anonim válasza:
Oké. szerintem nem szeret téged
2013. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké, ez őszinte, még ha szarul esik is, köszönöm!
2013. szept. 27. 17:27
 8/14 anonim válasza:
Még kell tipp?
2013. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze!
2013. szept. 27. 20:40
 10/14 anonim válasza:
Oké..szerintem ne tervezz vele hosszútávú komoly kapcsolatot
2013. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!