Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol kell próbálkozni, hol...

Hol kell próbálkozni, hol vannak azok a lányok, akik valóban szeretnénne is isemrkedni talizni egy fiúval?

Figyelt kérdés
Mert én valahog ynem találok ismerkedésre nyitott lányokat, nyáron is cska edgy lányt találtam, aki el is jött a megbeszélt helyre és időben. A többi átvert vagy lenndta é sne akart ismerkedni inkább. De mostanság meg sehol sem találok nyitott lányt, senki sem jönne el egy sétára mondjuk, dumálgatni csak, aztán lesz, ami lesz alapon. Ez csak egy ismerkedés, nem járás, de mintha a legtöb lány nem is szeretne ismerkendi manapság úgy igazán személyesen. Én meg fiúként nyitott vagyok, felőlem le is szólíthat a lány, ha neki úgy jó ismrkedhetünk akárhol. :D Csak valami normális lány lenne már valamerre, valahol, végre. :)
2013. szept. 10. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha itt keresgélsz akkor nem csodálkozom.
2013. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Asztro show
2013. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eddig erről az oldalról 2 olyan lányt találtam, akivel tudtam is talizni. Az egyikkel lehet hogy lesz második tali is.
2013. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!