Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit gondoltok a kigyúrt...

Lányok mit gondoltok a kigyúrt testü férfiakról, akik facebookon a profilképükön félmeztelenül az izmukat mutogatva feszítenek?

Figyelt kérdés
Elhinnétek hogy komolyan gondol egy lányt? Vagy egoista majomnak tartjátok, aki azt hiszi hogy egy nönek attól lesz valaki jó pasi ha így mutogatja magát?
2013. szept. 27. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok lány, de azt szoktam gondolni, hogy majd ha a munkáltatója meglátja állásinterjú előtt, akkor isten irgalmazzon neki.


Egyébként a gorillák ugyanezt csinálják, genetikai dolog a legtöbb hím élőlénynél. Kinél mennyire jön elő, az attól függ, hogy az ember és az állat milyen arányban van benne.

2013. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Azt, hogy ezeknek se jutott sok ész, kifejezetten irritálnak az ilyen egyedek és nem venném komolyan, ha megakarna ismerni.
2013. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Vagy egoista majomnak tartjátok, aki azt hiszi hogy egy nönek attól lesz valaki jó pasi ha így mutogatja magát"
2013. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van mit mutogatni, akkor nem probléma. Már olyan szinten nem probléma, mint azok akik csókolózós képet raknak fel (és társaik). Ez kb. ugyanannyira gáz csak.
2013. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek egyszerűen.
2013. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt gondolnám,hogy önbizalom hiányos,és ezért kezdett el sportolni,és mutogatni magát.Ezzel persze semmi gond.Vagy azt,hogy kicsit öntelt,esetleg ő akar állni a figyelem központjában,ilyen lányok/fiúk szokták magukat mutogatni.Ezzel sincs bajom...És sajnos a mai világban a legtöbb embernek a külső a fontos,szóval lehet,hogy ő is csak a külsőre megy,mint a legtöbben.
2013. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!